İnsan gücü kullanılmasına gerek duyulmadan, yaşam alanlarınıza ve işyerlerinize modern bir görünüm kazandıran açılıp kapanan kapı sistemlerinin başında fotoselli kapı sistemleri gelmektedir. Günümüz teknolojisiyle üretilen bu sistemler, artık çok daha geniş bir alanda kullanılmaya başlamıştır.

Bu kapı sistemlerinin çalışma prensibi, adını aldığı ve hareket duyarlı olan fotosel olarak bilinen özel üretim bölüme dayanır. Bundan dolayı bu geçiş sistemlerine otomatik kapı ya da otomatik geçiş sistemleri adı verilmektedir. Kuruluşumuz üzerinden temin edeceğiniz birçok fotoselli kapı sisteminde, şifreli geçiş, kartlı geçiş, elektronik kilit desteği ve el/dirsek düğmesi entegre edilebilme özellikleri bulunmaktadır.

Yeni nesil fotoselli kapı sistemleri, 1999 yılından bu yana, kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket eden YAY OTOMASYON güvencesiyle sizleri beklemektedir. Dünyanın en çok tercih edilen NICE firmasının yetkili temsilcisi olan ve sektöre yeni bir soluk getiren kuruluşumuzda, 7/24 destek hizmeti sizleri beklemektedir. Başarılı bir AR – GE çalışmasının ürünü olan tüm güvenli geçiş sistemlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu