Hakkımızda

Nice Türkiye Yetkili  Bayi

Türkiye Otomatik Kapı Sistemleri sektöründe 1999 yılında faaliyet göstermeye başlayan Nice Türkiye YAY OTOMATİK KAPI VE PANJUR SİSTEMLERİ , merkezi İtalya’da bulunan Nice Türkiye yetkili bayisi’ dir.

Türkiye’de yaklaşık olarak 16 yıl boyunca distribütörler aracılığıyla sektöre kendini gösteren Nice markası, yaptığı doğru tüm yatırımlarla Türkiye’deki faaliyetlerini daha etkinli bir noktaya getirmiştir. Yaygınlaşmış bölgesel pazarlama ağı ve Türkiye’nin neredeyse her bölgesinde oluşturulmuş bayilikleriyle Nice Türkiye yay otomatik kapı ve panjur sistemleri, tüketicinin otomatik kapı sektöründeki tüm ihtiyaçlarını karşılayan, pazarı büyüten bir firma durumuna gelmiştir.

Nice, garaj kapıları, garaj kapısı motorları, dairesel kapılar, dairesel kapı motorları, yana kayar kapılar, yana kayar kapı motorları, endüstriyel kapılar, endüstriyel kapı motorları, tente motorları, panjur, panjur motorları, perde motorları, kepenk, kepenk motorları, için geniş bir ürün yelpazesini kapsayan entegre otomasyon sistemleri sunar ve Nice’ta bütün otomasyon sistemlerini tek bir kumandayla yönetmek mümkündür.

Nice, onaylanmış yüksek kalitesi ve uygun fiyatları sayesinde her bütçe için, her ihtiyaca yönelik geniş seçenekler sunan bir markadır. Firmamız 1999 yılında İstanbul’da son kullanıcılara hizmet vermek amacıyla (panjur imalatı, montajı, aksesuar satışı ve servisi) kurulmuştur.

1999 yılından bu güne ise motorlu ve uzaktan kumandalı sistemleri hayata geçirerek; panjur, garaj kapıları, otomatik kepenkler, bahçe kapıları, yana kayar kapılar, sürgülü kapılar, fabrika kapıları ve seksiyonel kapılar alanında hizmet vermeye devam etmektedir.

Nice Türkiye Yay Otomasyon; müsterilerimize gerek ürün gerekse montaj ve servis konusunda en iyi hizmeti vermektedir. Farklı ölçüler ya da farklı çözümler için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşarak bilgi alınız. Hem satış hem de teknik departmanımız sürekli hizmetinizdedir.

One thought on “Hakkımızda

 1. Sayin Yetkili

  tente ve tente çeşitleri ve cesitlu urun gruplarimizda akilli cati ve kamelya sistemleri ve mafsalli tente ve pergola ve oval pergola vb urunlerde faaliyer gosteriyoruz.
  Bu tur urunlerin Türkiye distribütörlugunu yapmak istiyoruz ve bu konulara ilgi duyuyoruz gereken arastirmalari yapiyoruz
  Motor distribütörlugu konusunda en iyisini yapmak istiyoruz ve sizlerden bu konularda bilgi rica eder gorusme talep ederiz
  3 ve 32 psf newton gucunde tente veya cesitlerinde kullanilacak motorlar.
  Saygılarımla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>