Nice Era Flo2Re (2 kanallı uzaktan kumanda)

Nice markasının otomasyon sistemlerinde ki öncü atılımlarını ve müşterilerimizin kolayca kullanımlarını sağlamak adına geliştirdiğimiz teknolojik faaliyetleri sizlere sunmaktayız . Çeşitli motor modellerine özgü olarak ürettiğimiz kumanda çeşitlerini kolayca kullanabilecek ergonomik yapısı ile birlikte göze hoş gelen tasarımlarını çok seveceksiniz .

Nice Era Flo2Re kumanda modelimiz 2 kanallı yapısı ve kare şekli ile göze hoş gelen bir tasarıma sahiptir . Diğer kumandalara göre biraz büyük üretilmiş olması kaybolma şansını indirmektedir . SMXI alıcı ile çalışabilen Nice Era Flo2Re kumanda diğer marka ve modellerin alıcıları ile kesinlikle çalışmamaktadır .

Dilerseniz alıcınızı bir kere ofisimizde kodlatarak bundan sonraki siparişlerinize kumandalarınızı direk ofisden çalışır bir biçimde teslim alabilirsiniz . Kodlamak istediğiniz kumandaları ise teknik ekiplerimizi arayarak 10 saniye içinde gerçekleştirebilirsiniz . Daha detaylı bilgi almak ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşme yapmak için lütfen iletişim bölümünden bizlere ulaşın . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu