Nice L Bariyer – Kollu Bariyer Sistemleri

Nice L Bar Bariyer, Nice Türkiye tarafından kollu bariyer sistemleri için hazırlanan çözümlerden birisidir.

Nice L Bar Bariyer yoğun kullanımlar için de uygun şekilde üretilmiştir. Bariyer 24 volt DC ile çalışmaktadır. L Bar modeli 7 – 8 veya 9 Metre uzunluktaki kol ile birlikte çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Nice L Bar Bariyer harici akü bağlanabilir ve aynı zamanda otomatik geçiş sistemleri ile uyumludur. Teknolojik alt yapısı ve mekanik tasarımının geliştirilmesi ile bir saatte 150 kez açılıp kapanabilir. IP 44 sertifikasına sahiptir.

Bariyerin kolu sağa veya sola takılabilir. Bariyerin üzerinde iki adet loop dedektör bulunmaktadır. Kit ile birlikte satılmaktadır. Nice L Bar Bariyer ayrıca hazır fotosel yuvaları ile beraber gelir. Böylece fotosel bağlamak istediğinde bu işlem hızlı ve kolay şekilde halledilmesi mümkündür.

Engel tanıma ve motor hareketi monitörlemesi yaparak daha güvenli hale getirilmiştir. Enkoder kontrolü sayesinde yavaş başlama ve yavaş durma özelliği aktif edilebilir. Toplam ünite ağırlığı 98 kg dır.

Nice L Bar Bariyer ayrıca hazır fotosel yuvaları ile beraber gelir. Böylece fotosel bağlamak istediğinde bu işlem hızlı ve kolay şekilde halledilmesi mümkündür.

Nice L Bar Bariyer, açma kapama hızı ayarlanabilir. açılma süresi 8 saniye ile 12 saniye arasında isteğe göre değiştirilebilir. Nice L Bar Bariyer her türlü alanda ve iklim koşullarında çalışabilmek için özel olarak üretilmiştir. – 20 C dereceden + 50 C dereceye kadar çalışmaktadır.

Nice L Bar Bariyer uzun ömürlü kullanım için özel tasarlanmıştır. Robust gövdesi sayesinde 1.000.000 kez açma kapamayı garanti eder. Ayrıca kontrol ünitesinin yukarıda ve kolay ulaşılabilir olmasından dolayı bakım ve onarım gibi işlemler için ciddi zaman tasarrufu sağlar.Bariyer Master / Slave ayarı sayesinde senkronize çalışabilmesi oldukça kolaylaştırılmıştır.

Nice L Bar Bariyer hakkında daha fazla bilgi almak, Nice L Bar Bariyer Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice L Bar Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME-

Hayatınızı kolaylaştıran otomasyon sistemleri arasında bulunan ve konforlu bir hayat sürmenizi arzu eden firmamız Nice ile tanışabilir ve en çok tercih edilen bariyer modellerine sizde sahip olabilirsiniz . Her zaman müşterilerimizi memnun etmek adına çalışmalarımıza yön vermekteyiz . İşinin ehli çalışanlarımız  sayesinde uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanabileceğiniz bariyer sistemi olan Nice L Bar ile sizde aramıza katılabilirsiniz. L bar serisi Nice markasının en çok tercih edilen bariyer modelleri arasında yer almaktadır . Kusursuz görünüşü ve zarif dokuları sayesinde göze hoş gelen bir yapıya sahiptir . Nice L Bar Bariyer sistemimiz kontrol üniteli ve 24 V DC lik motora sahiptir . Nice L Bar 8 metre ile 9 metre kol seçenekleri ile satışa sunulmaktadır . Alanınızın uygunluğuna göre ayarlayabilirsiniz .  Nice L Bar a sahip olduğunuz taktirde 8 yada 9 metrelik kol seçenekleri , fotosel  , soketli alıcı , 2 adet kumanda , fitil , stiker , çatal ayak , led flaşör aksesuarlarına da sahip olacaksınız . Engel tanıma sistemi sayesinde kol kapanmadan arada kalan nesneleri algılayıp durmaktadır ve güvenliği üst seviyeye çıkartmaktadır . Kesinti yaşamadan  acil akü desteği bağlayabilir  olumsuz durumların önüne geçebilirsiniz . Uyku modu bulunan bu serimiz alanının en fonksiyonel bariyerleri içerisindedir . Güneş enerjisi sistemimiz olan Solemyo ile uyumlu çalışabilir .  Nice L Bar Opera , bluebus teknolojileri ile uyumludur . Fotoseller için gövde içerisinde sabitleme yuvaları bulunmaktadır . Montajı oldukça basittir . Eliptik kesim kolu sayesinde rüzgarlı havalarda çok fazla sallanmadan kola zarar vermeyecektir .  Uzun yıllar problem çıkarmadan rahatlıkla kullanabileceksiniz . Ekiplerimiz haftanın yedi günü hizmet vererek mağduriyetinizi giderecektir . Daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz .  Nice L Bar 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Aynı 2 yıl içerisinde montajını kendi ekiplerimiz yaptı ise teknik servis garantisi hizmeti vermekteyiz . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz . +

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu