Nice Türkiye, Endüstriyel Kapılarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Nice NDCK0001 – Endüstriyel Kapı Motoru elektronik switchli, kontrol ünitesi üzerinden 7 mt kablolu kittir. 400 volt çalışma gerilimine sahip olan motor 450 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Nice NDCK0001 – Endüstriyel Kapı Motoru acil durumlar için zincirli bir mekanizmaya sahiptir. 100 Nm tork ve 24 rpm hıza sahiptir.

IP 54 sertifikasına sahip motorun % 60 çalışma sürekliliği performansına sahiptir. – 5 ile + 40 derece arasındaki sıcaklıklarda çalışabilmektedir. Motorun toplam ağırlığı 11 kg dır.

TM1TLEAPUL kontrol ünitesi ile çalışan Nice NDCK0001 – Endüstriyel Kapı Motoru çalışma esnasında 70 dB(A) dan daha az gürültü çıkartır.

Nice NDCK0001 – Endüstriyel Kapı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice NDCK0001 – Endüstriyel Kapı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Endüstriyel Kapı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.