Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Robo 1000 motor her türlü yana kayar kapılarda ve orta yoğunlukta kullanımlar için idealdir. Nice Robo 1000 kontrol ünitesi ve kumanda alıcısını motorun üzerine yerleştirilmiştir.

Nice Robo 1000 10 metre ve daha az uzunluktaki kapılarda kullanılması daha uygundur. Kapı açma kapanma sıklığı çok fazla olmayan alanlarda kullanıma daha uygundur. Bu şekilde tasarlandığını için oldukça ekonomik ve rekabetçi fiyatlar sunar.

Nice Robo 1000 220 volt AC akım ile çalışmaktadır ve 600 kg ‘a kadar olan kapılar için kullanımı uygundur.

Nice Robo Motoru diğer tüm Nice Kapı Motorları gibi, tüm zorlu şartlarda ve olumsuz tüm iklim koşullarında çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Nice Robo 1000 Motoru size  -20 ile +50 C derecede arasında sorunsuz şekilde hizmet sunar.

Nice Robo Motoru sabit hıza sahiptir ve saniyede 18 cm hareket kabiliyeti mevcuttur.

Nice Robo 1000 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robo 1000 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robo Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu