Nice Robo 500

Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Robo 500 motor orta yoğunlukta kullanılan Yana Kayar Kapılar için tasarlanmıştır. Kontrol ünitesi ve kumanda alıcısı motorun üzerine yerleştirilmiştir.

Nice Robo 500 7 metre ve daha az uzunluktaki kapılarda kullanılması tavsiye edilir. Daha ziyade açma kapanma ihtiyacı daha az olan kapılar için tasarlandığından dolayı ekonomik anlamda oldukça rekabetçidir.

Nice Robo 500 220 volt AC akım ile çalışmaktadır ve 500 kg ‘a kadar olan ihtiyaçları rahatlıkla karşılayacak şekilde üretilmiştir.

Nice Robo Motoru ekonomik olsa da zorlu şartlara karşı diğer Nice Motor modelleri ile dayanıklılık ve sağlamlık anlamında aynı özelliklere sahiptir. Nice Robo 500 Motoru -20 ile +50 C derecede arasında hizmet sunar.

Nice Robo Motoru sabit hıza sahiptir ve saniyede 18 cm hareket kabiliyeti mevcuttur.

Nice Robo 500Nice Robo 500 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robo 500 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robo Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

2 thoughts on “Nice Robo 500

  1. semih

    merhaba istanbul kartalda bulunan apatmanımıza kayar kapı taktırlamak istiyoruz fiyat ve diğer konularda dönüşünüzü bekliyorum.

    • Nice Türkiye

      Teklif gönderilmiştir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>