Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Robus 1000 motor ağır yüklerin altından kalkmak ve yoğun kullanımlar için tasarlanmıştır. Birçok farklı alanda kullanılan Yana Kayar Kapılar için idealdir. Güçlü motoru ile en birçok görevin üstesinden kolayca gelmesi için ustalıkla üretilmiştir.

Diğer Robus Serilerinde olduğu gibi  24 volt DC akım ile çalışan Nice Robus 1000 adından da anlaşılacağı gibi Nice Robus motoru ile 0 – 1000 kg arasındaki ağırlıklar için idealdir.

Nice Robus Motoru ona güç ve sağlamlığın yanında farklı ilkim koşullarında çalışması için dayanıklılık sunar. Nice Robus 1000 Motoru -20 ile +50 C derecede arasında rahatlıkla çalışabilmektedir.

Nice Robus Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. Bir tonluk yükleri bile saniyede 9 cm den 28 cm’ye kadar hareket ettirecek güce sahiptir.

Nice Robus 1000

Nice Robus 1000 gücünün yanında Engel Tanıma, Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi özellikleri mevcuttur. Bunun yanında Nice Robus sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Robus Motoru bütün bu ağırlığı bir saatte 44 kez açılıp kapanma performansı sunarak gücünü her alanda ispat etmektedir. Nice Motor opsiyonel olarak Ps 124 batarya sistemi kullanılabilr.

Nice Robus 1000 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robus 100 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robus Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.