Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Robus 1000 motor ağır yüklerin altından kalkmak ve yoğun kullanımlar için tasarlanmıştır. Birçok farklı alanda kullanılan Yana Kayar Kapılar için idealdir. Güçlü motoru ile en birçok görevin üstesinden kolayca gelmesi için ustalıkla üretilmiştir.

Diğer Robus Serilerinde olduğu gibi  24 volt DC akım ile çalışan Nice Robus 1000 adından da anlaşılacağı gibi Nice Robus motoru ile 0 – 1000 kg arasındaki ağırlıklar için idealdir.

Nice Robus Motoru ona güç ve sağlamlığın yanında farklı ilkim koşullarında çalışması için dayanıklılık sunar. Nice Robus 1000 Motoru -20 ile +50 C derecede arasında rahatlıkla çalışabilmektedir.

Nice Robus Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. Bir tonluk yükleri bile saniyede 9 cm den 28 cm’ye kadar hareket ettirecek güce sahiptir.

Nice Robus 1000 gücünün yanında Engel Tanıma, Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi özellikleri mevcuttur. Bunun yanında Nice Robus sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Robus Motoru bütün bu ağırlığı bir saatte 44 kez açılıp kapanma performansı sunarak gücünü her alanda ispat etmektedir. Nice Motor opsiyonel olarak Ps 124 batarya sistemi kullanılabilr.

Nice Robus 1000 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robus 100 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robus Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME – 

Nice markamızın dünya çapındaki başarılarını sizler için gelişen teknoloji ile birlikte ülkemize uygun modeller ile getirmekteyiz .Türkiye şartlarına en uygun otomasyon sistemlerinden birisi olan Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı motoru ile keyifli bir yaşam sürebilir ve zamandan tassaruf yapabilrisiniz . Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı motoru motoru nun bazı özellikleri arasında kontrol ünitesinin motorun üzerinde bulunması , toplam ağırlığı 13 kilo gramdır .

Bu kadar güçlü motorun aynı zamanda bu kadar hafif olması kolay montaj için uygun bir hale getirilmesi içindir . Maksimum 1000 kilo grama kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır . 24 V DC lik akım ile kolayca çalışabilmektedir . Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı motoru saniye de 28 santimetre çalışma hızına sahiptir . Maksimum 12 metrelik kapılarınız için uygulanabilmektedir . Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı motoru kendi fotosel ve flaşörü harici başka model ve ya markalar ile çalışmamaktadır . Güvenliğiniz için alınan önlemlerden birisidir . Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı motoru Opsiyonel olarak ps124 batarya ile kullanabilinir . Yavaş başlama ve yavaş durma özelliği sayesinde kapı güvenliği etkinleştirilmiştir . Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı motoru engel tanıma özelliği sayesinde arada sıkışmaları önleyen üst düzey güvenlik önlemleri ile donatılmış olup olumsuz durumların önüne geçilmiştir . Olası elektrik kesintilerinde kendi geliştirdiğimiz güneş enerjisi sistemi ile entegre bir biçimde çalışabilir ve yaşantınıza devam edebilirsiniz .

Yoğun kullanımlarınız için ideal olan Nice Robus 1000 Yana Kayar Kapı motoru ayarlanabilir 6 kademeli hıza sahiptir . İstediğiniz hız ayarını tanımlayabileceksiniz. Kendi ekiplerimizce montajını kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip 2 yıl teknik servis garantisi hizmeti vermekteyiz . Ve ürünlerimizin hepsi 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Daha detaylı bilgi almak , satış danışmanlarımız ile görüşüp uygun fiyatlardan yararlanmak için lütfen iletişim bölümümden bizlere ulaşın . Hayatınızı değiştiren otomasyon sistemleri ile tanışmak zaman ve cebinizden tasarruf etmek sizlerin elinde. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu