Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Robus 400 motor özellikleriyle birçok alanda bulunan Yana Kayar Kapılarda yoğun kullanımda bile oldukça rahat bir kullanım sunar.

Nice Robus 400 24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Nice Robus motoru 0 – 400 kg arasındaki ağırlıklar için oldukça uygundur. Ayrıca bu ağırlığa sürtünmeden dolayı oluşabilecek ağırlıklar da dahildir.

Nice Robus 400 Motoru farklı iklim koşullarında çalışmaya dayanıklıdır ve -20 ile +50 C derecede çalışabilmektedir.

Nice Robus Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. Saniyede 18 cm den 34 cm’ye kadar değişik hızlarda çalışabilmektedir.

Nice Robus sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Engel Tanıma, Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi özelliklerinin yanında Bir saatte 35 kez açılıp kapanma performansı sunar. Nice Motor için Ps 124 batarya sistemi kullanılabilr.

Nice Robus 400 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robus 400 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robus Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Set İçeriği:
Nice Robus400 Motor dc motor
Nice 1 Adet Flaşör (Uyarı Lamba)
Nice 1 Adet Uzaktan Kumanda Alıcısı
Nice 2 Adet Uzaktan Kumanda (2 kanallı)


GÜNCELLEME – 

Dünyanın en büyük otomasyon sistemleri firmalarından birisi olan Nice For You ‘nun türkiye şartlarına elverişli motor grupları arasında kendine yer bulan Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı motoru ile konforlu hayatın keyfini sürebileceksiniz . Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı motoru nun bazı özellikleri arasında kontrol ünitesinin motorun üzerinde bulunması ve toplam ağırlığının 8 kilo gram olması kolay montaj gerçekleştirmek için dizayn edildiğini göstermektedir .

Maksimum 400 kilo grama kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır . 24 V DC lik akım ile kolayca çalışabilmektedir . Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı motoru saniye de 34 santimetre çalışma hızına sahiptir . Maksimum 7 metrelik kapılarınız için uygulanabilmektedir . Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı motoru kendi fotosel ve flaşörü harici başka model ve ya markalar ile çalışmamaktadır . Güvenlik en üst düzeyde tutulmaktadır . Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı motoru Opsiyonel olarak ps124 batarya ile kullanabilinir . Yavaş başlama ve yavaş durma özelliği eklenmiş olup kapınızın hasar almasını engellemektedir . Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı motoru engel tanıma özelliği sayesinde arada sıkışmaları önleyen üst düzey güvenlik önlemleri ile donatılmıştır . Olası elektrik kesintilerinde olumsuz bir durum yaşanmaması için kendi geliştirdiğimiz güneş enerjisi sistemi ile entegre bir biçimde çalışabilmektedir .Yoğun kullanımlarınız için ideal olan Nice Robus 400 Yana Kayar Kapı motoru ayarlanabilir 6 kademeli hıza sahiptir . Dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz .

Kendi ekiplerimizce montajını kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip 2 yıl teknik servis garantisi hizmeti vermekteyiz . Ve ürünlerimizin hepsi 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Daha detaylı bilgi almak , satış danışmanlarımız ile görüşüp uygun fiyatlardan yararlanmak için lütfen iletişim bölümümden bizlere ulaşın . Hayatınızı değiştiren otomasyon sistemleri ile tanışmak zaman ve cebinizden tasarruf etmek sizlerin elinde. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu