Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Robus 400 motor özellikleriyle birçok alanda bulunan Yana Kayar Kapılarda yoğun kullanımda bile oldukça rahat bir kullanım sunar.

Nice Robus 400 24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Nice Robus motoru 0 – 400 kg arasındaki ağırlıklar için oldukça uygundur. Ayrıca bu ağırlığa sürtünmeden dolayı oluşabilecek ağırlıklar da dahildir.

Nice Robus 400 Motoru farklı iklim koşullarında çalışmaya dayanıklıdır ve -20 ile +50 C derecede çalışabilmektedir.

Nice Robus Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. Saniyede 18 cm den 34 cm’ye kadar değişik hızlarda çalışabilmektedir.

Nice Robus 400

Nice Robus sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Engel Tanıma, Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi özelliklerinin yanında Bir saatte 35 kez açılıp kapanma performansı sunar. Nice Motor için Ps 124 batarya sistemi kullanılabilr.

Nice Robus 400 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robus 400 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robus Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Set İçeriği:
Nice Robus400 Motor dc motor
Nice 1 Adet Flaşör (Uyarı Lamba)
Nice 1 Adet Uzaktan Kumanda Alıcısı
Nice 2 Adet Uzaktan Kumanda (2 kanallı)