Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Robus 600 motor daha fazla yük taşınması gerektiren yerlerde çalışması için Yana Kayar Kapılarda gerektiğinde yoğun kullanımlara cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

24 volt DC akım ile çalışan Nice Robus 600 sahip olduğu Nice Robus motoru ile 0 – 600 kg arasındaki ağırlıklar için uygundur. İklim koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan Nice Robus 600 Motoru -20 ile +50 C derecede arasında gönül rahatlığı ile çalıştırabilirsiniz.

Nice Robus Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. Saniyede 10 cm den 31 cm’ye kadar değişik hızlarda çalışabilmektedir.

Engel Tanıma, Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi özelliklerinin yanında Nice Robus sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Bir saatte 40 kez açılıp kapanma performansı sunar. Nice Motor için Ps 124 batarya sistemi kullanılabilr.

Nice Robus 600 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robus 600 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robus Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME –

Gelişmekte olan teknolojinin en büyük örneklerinden olan ve sizler için İtalya menşeili markamız Nice’ ın ayaklarınıza kadar getirmiş olduğu ve Türkiye şartlarına elverişli motor grupları arasında kendine yer bulan Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı motoru ile keyifli bir yaşam sürebilir ve zamandan tassaruf yapabilrisiniz . Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı motoru motoru nun bazı özellikleri arasında kontrol ünitesinin motorun üzerinde bulunması , toplam ağırlığının 11 kilo gram olması hafifliğinin yanı sıra kolay montaj için uygun oluşunun göstergesidir .

Maksimum 600 kilo grama kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır . 24 V DC lik akım ile kolayca çalışabilmektedir . Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı motoru saniye de 31 santimetre çalışma hızına sahiptir . Maksimum 8 metrelik kapılarınız için uygulanabilmektedir . Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı motoru kendi fotosel ve flaşörü harici başka model ve ya markalar ile çalışmamaktadır . Güvenliğiniz için alınan önlemlerden birisidir . Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı motoru Opsiyonel olarak ps124 batarya ile kullanabilinir . Yavaş başlama ve yavaş durma özelliği eklenmiş olup sizlerin güvenliğinin yanı sıra kapınızında güvenliği sağlanmıştır . Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı motoru engel tanıma özelliği sayesinde arada sıkışmaları önleyen üst düzey güvenlik önlemleri ile donatılmıştır . Olası elektrik kesintilerinde olumsuz bir durum yaşanmaması için kendi geliştirdiğimiz güneş enerjisi sistemi ile entegre bir biçimde çalışabilmektedir .Yoğun kullanımlarınız için ideal olan Nice Robus 600 Yana Kayar Kapı motoru ayarlanabilir 6 kademeli hıza sahiptir . Dilediğiniz gibi ayar yapabileceksiniz .

Kendi ekiplerimizce montajını kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip 2 yıl teknik servis garantisi hizmeti vermekteyiz . Ve ürünlerimizin hepsi 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Daha detaylı bilgi almak , satış danışmanlarımız ile görüşüp uygun fiyatlardan yararlanmak için lütfen iletişim bölümümden bizlere ulaşın . Hayatınızı değiştiren otomasyon sistemleri ile tanışmak zaman ve cebinizden tasarruf etmek sizlerin elinde. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu