Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Robus 600 motor daha fazla yük taşınması gerektiren yerlerde çalışması için Yana Kayar Kapılarda gerektiğinde yoğun kullanımlara cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.

24 volt DC akım ile çalışan Nice Robus 600 sahip olduğu Nice Robus motoru ile 0 – 600 kg arasındaki ağırlıklar için uygundur. İklim koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan Nice Robus 600 Motoru -20 ile +50 C derecede arasında gönül rahatlığı ile çalıştırabilirsiniz.

Nice Robus Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. Saniyede 10 cm den 31 cm’ye kadar değişik hızlarda çalışabilmektedir.

Nice Robus 600

Engel Tanıma, Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi özelliklerinin yanında Nice Robus sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Bir saatte 40 kez açılıp kapanma performansı sunar. Nice Motor için Ps 124 batarya sistemi kullanılabilr.

Nice Robus 600 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robus 600 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robus Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.