Nice Robus Yana Kayar Kapı Motorları, kullanıcılara oldukça geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kapasitelerine göre 3 farklı ürün seçeneği ile hizmete sunulmaktadır.

Genel olarak açma – kapanma sayıları çokça olan ve 400 ile 1000 kg arasındaki ağılıkta ki kapılarda kullanılır. Ortak özellikleri arasında değişik iklim şartlarında ve zorlu hava koşullarında çalışabilme yeteneklerine sahiptir.

Nice Robus kapıları 24 volt DC akımda çalışırken % 50 WC  thermal koruma sağlar. Açılma ve kapanma hızları 9 ve 34 cm/saniye arasında değişir. Nice Robus motorlarının ağırlıkları 8kg ila 10 kg arasında değişmektedir. – 20 ve +50 ºC derecede çalışabilmektedirler.

Nice Robus Motorları 250 w ve 450 w arasında değişen motor gücü sunmaktadır.

Nice Robus Modellerine göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  • Nice Robus 400 Motorları
  • Nice Robus 600 Motorları
  • Nice Robus 1000 Motorları

Nice Robus Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Robus Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Robus Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

 

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu