Nice olarak biz konforlu bir hayat sürmeniz için çalışmalarımızı daha da çeşitlendirmekteyiz .   Hızlı seri yana kayar kapı motorları arasında bulunan Nice Rox 1000 yana kayar kapı motoru modeli ile zamandan tasarruf edebileceksiniz . Ön planda tuttuğumuz zaman ve fiyat tasarrufu çalışmalarımız sayesinde rahat edeceksiniz .

Otomasyon sistemlerimizin hızının yanı sıra güvenliği ön plana alması değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesinde ki en iyi sebepler arasında yer  almaktadır  . Nice Rox 1000 yana kayar kapı motoru nin bazı özellikleri arasında ; Kontrol ünitesi motorun üzerinde bulunmasıdır .Kolayca montaıjını gerçekleştirip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz . Çeşitli aksesuar seçeneklerinden faydalanabileceksiniz .  Olası kazaların ve mali kayıpların yaşanmaması için bazı getirdğimiz güvenlik önlemleri bulunmaktadır  . Yavaş başla ve yavaş dur özelliği sayesinde kapınıza hasar vermeden kapanıp açılma yapabilmektedir .

Engel tanıma sayesinde olası sıkışma anlarında en kötü kazaların bile olma durumunu hesaplar ve önlemini alıp durdurur .  Elektrik kesintilerinin olumsuz durumları yaşanmaması için akü bağlayabilme özelliği vardır . Orta yoğunlukta ki kullanımlarınız için geliştirilmiştir . 7 metrelik kapılarınız için  bu motor modelimiz saniyede 17 cm açılma yapabilmektedir . Maksimum 1000 kilo grama kadar olan yana kayar bahçe kapısı modeline montajı gerçekleştirilmektedir . Maksimum kullanılabilecek kapı uzunluğu ise 7 metredir . 220V AC akım ile çalışabilmektedir . 350 Newton gücü ile alanının en güçlü motorları arasında kendine yer edinmiştir . Orta yoğunluğa uygun oluşu sebebi ile yazlık bölgelerde en çok tercih edilen yana kayar kapı motoru olan Nice Rox 1000 yana kayar kapı motoru saatte 20 kere açılma ve kapanma yapabilmektedir .

Yaşam kalitenizi yükseltecek olan ve zamanınızı size kazandıran otomasyon sistemlerini üreten firmamız sayesinde yüzünüz her zaman gülecek . Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak satış ekiplerimizden fiyat teklifleri için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır , ve aynı 2 yıl içerisinde montajını biz yaptık isek teknik servis garantisi de vermekteyiz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu