Çağımızın ses getiren otomasyon sistemleri markası olan Nice ile hem zamandan hem cebinizden tasarruf yapmak için geliştirilen ve ülkemiz standartlarına en uygun modeller ile karşınıza çıkan bir güce neden sahip olmayasınız ? Her zaman sizlerin yanında olmaktan gurur duyan firmamızın politikaları gereği mağdur kalmak gibi bir probleminiz kesinlikle olmayacaktır .

Yana kayar kapı motorları arasında bulunan ve tercihen ilk sıralarda yer alan ürünlerimizden Nice Rox 600 ile yeni nesil  sisteme ayak uydurabileceksiniz .  Nice Rox 600 Yana kayar kapı motoru nun sizlere getireceği konforun keyfini sürerek yaşantınıza devam edebilirsiniz . Ürünümüzün bazı öne çıkan özellikleri arasında : kontrol ünitesinin motor üzerinde oluşu sayesinde parametreleri kolayca girmenize olanak sağlamaktadır . Kumanda alıcısı kontrol ünitesinin içinde bulunduğu için yeni kumandalarınızı biz gelmeden de kolayca kodlayabileceksiniz . Yavaş başla ve yavaş dur özelliği sayesinde kapınızın zarar görmeden açılıp kapanmasına yardımcı olacak ve hasarların önüne geçecektir . 220 V AC akım ile çalışmaktadır .

Nice Rox 600 Yana kayar bahçe kapısı motoru Orta yoğunluk seviyesinde kullanımlarınız için ideal olmaktadır . 600 kiloluk taşıma kapasitesi bulunan bu motor modelimiz saniye de 17 cm lik bir açılma hızı göstermektedir . Nice Rox 600 yana kayar kapı motoru Maksimum 7 metrelik kapılarınıza uygulanabilmektedir . 600 Newtonluk gücü sayesinde alanının en güçlü motorları arasında yer almaktadır .

Nice Rox 600 sahip olduğunuzda çeşitli aksesuar seçeneklerinden istediğinizi alabilirsiniz . Fotosel ,  flaşör , kumanda  ve dişli kit içeriğinide dahil edilmiştirn . Profesyonel ekiplerimizde montajı gerçekleştirilip 2 yıl teknik servis garantisi hizmeti vermekteyiz .  Nice Rox 600 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Fiyat ve çeşitli konularda daha detaylı yardım almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşabilirsiniz . Sizler için en uygun iskonto oranlarını öğrenmek  için lütfen bize ulaşın . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .