Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Run 1500 motor gücü ve performansı ile sizi şaşırtacak. Ağır yükler ve zorlu şartlar bile onun için çok kolay. Zaten mühendisler tarafından bu zor görevleri yerine getirsin diye tasarlandı. Tüm şartlarda kullandığınız Yana Kayar Kapılar için idealdir. Size sorun çıkartmaz bu yük, bu şartlar fazla ağır demez.

Nice Run 1500 24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Nice Run 1500  ile 1500 kg’ a kadar olan kapılarınız için hizmet sağlar.

Nice Run Motoru güç ve sağlamlık ilkeleri dikkate alınarak üretilmiştir. Nice Run 1500 Motoru -20 ile +50 C derecede arasında rahatlıkla çalışabilmektedir.

Nice Run Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. Bir buçuk tonluk yükleri saniyede 10 cm den 25 cm’ye kadar hareket ettirecek güce sahiptir.

Nice Run 1500

Nice Run 1500 sahip olduğu bütün bu kuvvete rağmen Engel Tanıma, Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi özellikleri sahip olduğu teknoloji sayesinde rahatlıkla yerine getirir. Nice Run sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Nice Run Motoru dayanıklılığının ve işlevselliğini simgesi olarak bir saatte 60 kez açılıp kapanma yeteneği ile rakiplerine göz dağı vermekten çekinmez. Nice Motor opsiyonel olarak Ps 124 batarya sistemi kullanılabilr.

Nice Run 1500 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Run 1500 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Run Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.