Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Run 1800 motor yüksek gücü ve performansı daha fazla yüklerin sorun olmaktan çıkartılması için tasarlanmıştır. Ağırlık kavramına yeni bir boyut kazandıracak şekilde üretilmiştir. Onu ilk gördüğünüzde bu “küçük dev” in o kadar yükü taşıyabilmesinin imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Zaten onun işi bu, mühendisler Nice Run 1800‘ ü işte tam bu yüzden üretti. Aklınıza gelebilecek tüm şartlarda ve tüm Yana Kayar Kapılar için idealdir. Bakımları zamanında yaparsanız size uzun süre size sorun çıkartmaz ve sadık bir hizmetkar gibi size hizmet etmekten zevk duyar.

Nice Run 1800 24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Nice Run 1800  ile 1800 kg’ a kadar olan kapılarınız için hizmet sağlar.

Nice Run Motoru zorlu şartlar ve iklim koşullarında sorun yaşamadan çalışmaları için geliştirilmiştir. Nice Run 1800 Motoru size -20 ile +50 C derecede arasında hizmet sunar.

Nice Run Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. 1800 kg ağırlıkları saniyede 17 cm’ye kadar hareket ettirecek güce sahiptir.

Nice Run 1800ün sahip olduğu şey sadece kaba kuvvet değildir. Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi teknolojik özelliklere de sahiptir. Nice Run sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Nice Run Motoru ile bir saat içerisinde 42 kez açılıp kapatılabilir. Bu değerler bu tip güçteki motorlar için hayli yüksek değerlerdir. Nice Motor opsiyonel olarak Ps 124 batarya sistemi kullanılabilir.

Nice Run 1500 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Run 1500 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Run Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME-

Nice olarak gelişen teknoloji ile doğru bir biçimde Ar-ge lerimiz doğrultusunda sizler için en uygun ve iyi otomasyon sistemlerini üretmekteyiz .  Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı motorunun sizlere kazandıracağı zaman ve konforun keyfini sürebilirsiniz .  Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı motoru motoru nun bazı özellikleri arasında kontrol ünitesinin motorun üzerinde bulunması , toplam ağırlığı 19 kilo gramdır . Çok fonksiyonlu ve kolay yazılımı sayesinde kendiniz rahatça parametreleri girebilir , kullanabilirsiniz . Maksimum 1800 kilo grama kadar taşıma kapasitesi bulunmaktadır . 220 V AC lik akım ile çalışma prensibine sahiptir .  Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı motoru saniye de 17 santimetre çalışma hızına sahiptir . Maksimum 15 metrelik kapılarınız için ideal olmaktadır .  Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı motoru kendi fotosel ve flaşörü harici başka model ve ya marka fotosel flaşör  ile çalışamamaktadır . Bunun sebebi diğer aksesuarların yaratacağı olumsuz durumların önüne geçmektir .  Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı motoru . Güvenliğiniz için getirilen önlemlerden birisi olan yavaş başla ve yavaş dur özelliği sayesinde kapı sağlığı en üst seviyede tutulmuştur .  Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı motoru engel tanıma özelliği sayesinde Canlı veya cansız ne olursa olsun arada kalanı tanıyıp kapınızı ters yöne itiş gerçekleştirerek kapanmamasını sağlamaktadır . Elektrik kesintileri gibi olumsuz koşulların önüne geçmek için dizayn edilen Solemyo sistemi ile aralıksız çalışma imkanı verilmektedir .Yoğun kullanımlarınız için geliştirilen Nice Run 1800 Yana Kayar Kapı motoru ayarlanabilir 6 kademeli hıza sahiptir . Kendi kullanım alanınız için en uygun olan hızı seçmekte özgürsünüz . Kendi ekiplerimizce montajını kısa bir süre içerisinde gerçekleştirip 2 yıl teknik servis garantisi hizmeti vermekteyiz . Ve ürünlerimizin hepsi 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Daha detaylı bilgi almak , satış danışmanlarımız ile görüşüp uygun fiyatlardan yararlanmak için lütfen iletişim bölümümden bizlere ulaşın . Hayatınızı değiştiren otomasyon sistemleri ile tanışmak zaman ve cebinizden tasarruf etmek sizlerin elinde.  Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu