Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Run 1800 motor yüksek gücü ve performansı daha fazla yüklerin sorun olmaktan çıkartılması için tasarlanmıştır. Ağırlık kavramına yeni bir boyut kazandıracak şekilde üretilmiştir. Onu ilk gördüğünüzde bu “küçük dev” in o kadar yükü taşıyabilmesinin imkansız olduğunu düşünebilirsiniz. Zaten onun işi bu, mühendisler Nice Run 1800‘ ü işte tam bu yüzden üretti. Aklınıza gelebilecek tüm şartlarda ve tüm Yana Kayar Kapılar için idealdir. Bakımları zamanında yaparsanız size uzun süre size sorun çıkartmaz ve sadık bir hizmetkar gibi size hizmet etmekten zevk duyar.

Nice Run 1800 24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Nice Run 1800  ile 1800 kg’ a kadar olan kapılarınız için hizmet sağlar.

Nice Run Motoru zorlu şartlar ve iklim koşullarında sorun yaşamadan çalışmaları için geliştirilmiştir. Nice Run 1800 Motoru size -20 ile +50 C derecede arasında hizmet sunar.

Nice Run Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. 1800 kg ağırlıkları saniyede 17 cm’ye kadar hareket ettirecek güce sahiptir.

Nice Run 1800ün sahip olduğu şey sadece kaba kuvvet değildir. Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi teknolojik özelliklere de sahiptir. Nice Run sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Nice Run Motoru ile bir saat içerisinde 42 kez açılıp kapatılabilir. Bu değerler bu tip güçteki motorlar için hayli yüksek değerlerdir. Nice Motor opsiyonel olarak Ps 124 batarya sistemi kullanılabilir.

Nice Run 1500 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Run 1500 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Run Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.