Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Run 2500 motor Yana Kayar Kapılar için insanların ihtiyaçlarının sınırları düşünülerek üretilmiştir. Güç ve performans alanında rakip tanımaz. Onunla boy ölçüşmek mümkün değildir ! Yana Kayar Kapı Motorlarının Herkül’ü olarak ta bilinir. Yüksek performansını, sağlamlıkla ve dayanıklılık ile perçinlemiştir. Gözünü budaktan sakınmaz.

Nice Run 2500 aklınıza gelebilecek tüm şartlarda ve tüm Yana Kayar Kapılar için kullanılabilir. Ağır yüklerin üstesinden kolayca gelir. Başka motorların taşıymayacağı yükler onun için çocuk oyuncağı sayılır.

Nice Run 2500 24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Nice Run 2500 ile tam 2500 kg’ a kadar olan yanar kapılarınız da kullanabilirsiniz.

Nice Run Motoru zorlu şartlar ve iklim koşullarında sorun yaşamadan çalışmaları için geliştirilmiştir. Nice Run 2500 Motoru size -20 ile +50 C derecede arasında hizmet sunar.

Nice Run Motoru 6 farklı hız seçeneğine sahiptir. 2500 kg ağırlıkları saniyede 17 cm’ye kadar hareket ettirecek güce sahiptir.

Nice Run 2500 Yana Kayar Kapılar için en zorlu şartlar ve ağır yükleri taşımak için ideal çözümler sunar. Yavaş Başlama, Yavaş Durma gibi özelliklerde göz ardı edilmemiştir. Nice Run sahip olduğu Bluebus emniyeti ile kendi fotoseli hariç başka fotoseller ile çalışmaz. Nice Run Motoru ile bir saat içerisinde 44 kez açılıp kapatılabilir. Nice Motor opsiyonel olarak Ps 124 batarya sistemi kullanılabilir.

Nice Run 2500 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Run 2500 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Run Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.