Nice Run Yana Kayar Kapı Motorları, ağır yüklerin altından kalkmak ve yoğun açma kapama sayılarına sahip yana kayar kapılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Solemyo ve opera sistemleri ile uyumludur.

Genel olarak açma – kapanma sayıları çokça olan ve 1500 ile 2500 kg arasındaki ağılıkta ki kapılarda kullanılır. Zorlu iklim koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan Nice Run Motorları denilince akla güç, sağlamlık ve dayanıklılık akla gelir.

Nice Run motorları 24 volt DC akımda çalışırken 10 – 25 cm/saniye arasında değişir. Nice Run motorlarının ağırlıkları 19 kg ile 25 kg arasında değişmektedir. Nice Run motorları – 20 ve +50 ºC derecede çalışabilmektedirler.

Nice Run Motorları 400 w ve 870 w arasında değişen motor gücü sunmaktadır.

Nice Run Modellerine göz atmak için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.

  • Nice Run 1500 Motorları
  • Nice Run 1800 Motorları
  • Nice Run 2500 Motorları

Nice Run Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Run Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Run Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

 

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu