Nice S Bar Bariyer – Kollu Bariyer Sistemleri

Nice S Bar Bariyer, Nice Türkiye tarafından kollu bariyer sistemleri için hazırlanan çözümlerden birisidir.

Nice S Bar Bariyer‘ler oldukça yoğun kullanımlar için de uygun şekilde üretilmiştir. Bariyer 24 volt DC ile çalışmaktadır. Bariyer kolu sağa veya sola takılabilir. Açılma ve kapanma esnasında kullanılan switchler ayarlanabilir özelliktedir. Bariyer engel tanıma özelliğine sahiptir.

Nice S Bar Bariyer harici akü bağlanabilir ve aynı zamanda (HGS) ve (OGS) gibi otomatik geçiş sistemleri ile uyumludur. Teknolojik alt yapısı ve mekanik tasarımının geliştirilmesi ile bir saatte 100 kez açılıp kapanabilir. IP 44 sertifikasına sahiptir.

Nice S Bar Bariyer 4 saniyeden daha kısa sürede açılabilir. 4 metre kol kullanımı tavsiye edilir. Nice S Bar Bariyer her türlü alanda ve iklim koşullarında çalışabilmek için özel olarak üretilmiştir. – 20 C dereceden + 50 C dereceye kadar çalışmaktadır.

Nice S Bar Bariyer uzun ömürlü kullanım için Robust gövdesi özel olarak tasarlanmıştır. 500.000 kez açılma ve kapanma garantisi vermektedir. Ayrıca kontrol ünitesinin yukarıda ve kolay ulaşılabilir olmasından dolayı bakım ve onarım gibi işlemler için ciddi zaman tasarrufu sağlar.

Nice S Bar Bariyer ayrıca hazır fotosel yuvaları ile beraber gelir. Böylece fotosel bağlamak istediğinde bu işlem hızlı ve kolay şekilde halledilmesi mümkündür.

Nice S Bar Bariyer hakkında daha fazla bilgi almak, Nice S Bar Bariyer Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice S Bar Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME-

Hayatınıza yön veren değişiklikler yapmak için Nice in ayrıcalıklı dünyasına girebilirsiniz . Bariyer sektöründe lider tavrı ile dünya çapında ses getiren sistemlere sahip olan Nice markasının sizlere sunmuş olduğu çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz . Nice S Bar bariyer modelimizi 4 metre kollu bariyer olarak kullanabileceksiniz . Kontrol üniteli olarak satışa sunulan Nice S Bar 24 V DC lik motorlu ve Loop dedektörlüdür .Modüler yapısı sayesinde kolayca sök tak yapılabilir . Senkronize bariyer bağlantıları yapılabilir . Güçlü yapısı nedeni ile tercih edilmesi çok kolay olan Nice S BAR ın 1 milyon kere çalışmayı garanti ediyor olması siz değerli müşterilerimizin biz tercih etmesinde ki en büyük sebeplerden olmaktadır . S Bar 4 metre kol ile birlikte satışa sunulan ve soketli kumanda  ,  fitil , stiker , çatal ayak ve led flaşör olarak isteğe bağlı kit olarak satışa sunulur . Eliptik kesim kolu sayesinde rüzgarlı havalarda kola her hangi bir zarar gelmemektedir .  Siz de kolayca programlama yapabilin diye bariyerin üst kısımında konumlandırılan kontrol ünitesi ile konforlu bir kurulum yapabilirsiniz . Nice S Bar Bariyer fotoseller için gövdenin  içerisine sabitleme noktaları bulunur ve kolayca ekleyebilirsiniz . Engel tanıma özellikleri her daim can veya mal kaybını önlemek için Nice firmasının gururu olmuştur . Bu otomasyon sistemimize de eklenerek sizler için güvenlik önlemlerini artırmak adına konulan çeşitli özelliklerden birisidir . Hareket sırasında oluşan her hangi bir durumu algılayan ve bildiren yapıya sahiptir . Standart olarak gövdesinde göze hoş gelen tasarımla beraber led flaşör kullanılmaktadır . Enkoder kontrollü yapısı ve limit switch özelliği sayesinde sıkıntısız bir biçimde kullanımlarınıza sunulmaktadır . Bu bariyer sistemlerinde kullandığımız stand-by esnasında enerji tasarrufu sağlanmaktadır . Daha detaylı bilgi almak ve satış ekiplerimiz ile görüşme yapmak için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Aynı 2 yıl içerisinde teknik servis garanti hizmeti vermekteyiz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .