Nice Türkiye, Endüstriyel Kapılarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru 24 volt DC ile çalışan, elektronik limit switchlidir. 20 m² ye kadar olan alanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.

Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru dahili flaşöre sahiptir. 30 rpm hıza sahip olan motor Soleymo, Opera ve Bluebus gibi teknolojiler ile uyumludur.

Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru’ nun kontrol ünitesi motorun üzerinde bulunmaktadır. motorun çalışma limitleri program yapılarak ayarlanmaktadır. Açılma ve kapanma için ayrı ayar da yapılabilir.

IP 40 sertifikasına sahip olan  Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru saatte 15 kez açma kapama kapasitesine sahiptir. Motorun ağırlığı 10,5 kg dır.

Nice Soon - Endüstriyel Kapı Motoru

Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Endüstriyel Kapı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.