Nice Türkiye, Endüstriyel Kapılarda kullanılmak üzere geliştirilmiştir.

Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru 24 volt DC ile çalışan, elektronik limit switchlidir. 20 m² ye kadar olan alanlarda kullanılmak üzere üretilmiştir.

Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru dahili flaşöre sahiptir. 30 rpm hıza sahip olan motor Soleymo, Opera ve Bluebus gibi teknolojiler ile uyumludur.

Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru’ nun kontrol ünitesi motorun üzerinde bulunmaktadır. motorun çalışma limitleri program yapılarak ayarlanmaktadır. Açılma ve kapanma için ayrı ayar da yapılabilir.

IP 40 sertifikasına sahip olan  Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru saatte 15 kez açma kapama kapasitesine sahiptir. Motorun ağırlığı 10,5 kg dır.

Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Soon – Endüstriyel Kapı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Endüstriyel Kapı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.


GÜNCELLEME –

Nice Türkiye olarak geliştirdiğimiz otomasyon sistemleri arasında , sizler için en uygun ve güvenli sistemleri her zaman ilk tercihiniz olacak şekilde üretmekteyiz . Günümüzde otomasyon sistemlerine rağbet artmakta olup zaman tasarrufu ön plana çıkmaktadır . Nice Seksiyonel garaj kapısı motorları arasında kendine yer bulan Nice Soon , 20 metre karelik kapılarınız için ideal olmaktadır . 24 V DC lik motor ile çalışma prensibine sahip olan seksiyonel garaj kapısı motorumuz oldukça basit kuruluma sahiptir . Direkt olarak seksiyonel kapının şaftına bağlanır ; herhangi bir pozisyonda motoru bağlamak çok kolaydır . Fotosel çifti sadece iki kablo ile kontrol ünitesine bağlanmaktadır . Engel tanıma özelliği sayesinde motor hareket halinde iken sürekli yaptığı kontrolle sıkışmaları engelleri algılayan akıllı teknoloji ile donatılmıştır . Açılma ve kapanmada limit programlamasını ayarlayabilme , üzerindeki enkoderi sayesinde açılmada ve kapanmada yavaş başla yavaş dur özelliğini herhangi bir mekanik limit swtich olmadan yapabilen ender sistemlerden birisi olmaktadır . Nice Soon seksiyonel garaj kapısı motoruna PS124 harici akü bağlantısı yapılabilir . Basit bir konnektör yardımı ile gerekli bağlantı hemen yapılıp , akü kiti motor gövdesinde saklanabilir . Elektriksel olarak yaşanılan olumsuz koşulların önüne kolaylıkla geçebilirsiniz . Enerji tasarrufu fonksiyonu ile kullanılmadığı zamanlarda standby konumunda bekleyebilir . Nice Soon garaj kapısı motorunun hızı 30 Rpm olarak belirlenmiştir . 5 metre kapılarınız için geliştirilmiştir . Saatte 15 kere açılım ve kapanım yapabilen ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda orta sıklıkta kullanımlarınıza oldukça uygun olmaktadır . Nice Soon -20 ila +50 derece arasında ki hava koşullarına uygun olmakla birlikte 10.5 kilogram toplam ağırlığa ve oldukça zarif bir görünüşe sahiptir . Daha detaylı bilgi almak ve satış temsilcilerimiz ile irtibata geçmek için lütfen iletişim sayfamızı ziyaret ediniz . Ürünümüz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır ve montajını kendi ekiplerimiz ile gerçekleştirdiysek aynı 2 yıl içerinide teknik servis garantisi hizmeti de vermekteyiz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu