Nice Spider Zincirli Garaj Kapısı Motoru

Nice Türkiye, Zincirli Garaj Kapısı Motorları ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Nice Spider Garaj Kapısı Motoru,  24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Ünite girişi 230 volttur. Alanı maksimum 12,5 metre² olan kapılarda kullanıma uygundur. Kapı ağırlığı maksimum 100 kg olmalıdır. Kapılar en çok 240 cm yüksekliğinde veya 500 cm genişliğinde olabilir.

Nice Spider Garaj Kapısı Motoru’nun kurulumu kolaydır. Açılma ve kapanmalarda limit switch vardır ve gerekli ayarlar yapılabilir. Kumanda alıcısı motor ünitesinin üzerindedir.

Nice Spider Garaj Kapısı Motoru’nun ayrıca manuel mekanizması da bulunmaktadır. zincirli ve 3×1 metre alüminyum dan oluşmaktadır. Motor yanında 3 adet 1 metrelik konsol kutu verilmektedir.

Nice Spider Garaj Kapısı Motoru saniyede 13,5 cm hıza sahiptir. % 30 çalışma sürekliliği olan motorun IP 40 sertifikası bulunmaktadır. Toplam ağırlığı 14 kg olan motor – 20 C derece ve + 50 C derece arasında çalışmaktadır.

Nice Spider Zincirli Garaj Kapısı Motoru

Nice Spider Garaj Kapısı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Spider Garaj Kapısı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Spider Garaj Kapısı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

One thought on “Nice Spider Zincirli Garaj Kapısı Motoru

  1. Bilal

    Merhaba bizim sitenin nice spider zincirli otopark panjurlu kapısı vardır mevcut sisteme plaka tanıma ile kontrol açılır hala gelebilir mı kamera kontrolü eklene bilir mi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>