Nice Türkiye, Zincirli Garaj Kapısı Motorları ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Nice Spido Garaj Kapısı Motoru,  24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Ünite girişi 230 volttur. Alanı maksimum 10,2 metre² olan kapılarda kullanıma uygundur. Kapı ağırlığı maksimum 70 kg olmalıdır. Kapılar en çok 240 cm yüksekliğinde veya 350 cm genişliğinde olabilir.

Nice Spido Garaj Kapısı Motoru’nun kurulumu kolaydır. Açılma ve kapanmalarda limit switch vardır ve gerekli ayarlar yapılabilir. Kumanda alıcısı motor ünitesinin üzerindedir.

Nice Spido Garaj Kapısı Motoru’nun ayrıca manuel mekanizması da bulunmaktadır. zincirli ve 3×1 metre alüminyum dan oluşmaktadır. Motor yanında 3 adet 1 metrelik konsol kutu verilmektedir. 1 adet kumanda ile birlikte verilir.

Nice Spido Garaj Kapısı Motoru saniyede 15 cm hıza sahiptir. % 30 çalışma sürekliliği olan motorun IP 40 sertifikası bulunmaktadır. Toplam ağırlığı 14 kg olan motor – 20 C derece ve + 50 C derece arasında çalışmaktadır.

Nice Spido Garaj Kapısı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Spido Garaj Kapısı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Spido Garaj Kapısı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.