Nice Türkiye, Garaj Kapısı Motorları ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru,  24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Ortadan çekme seksiyonel kapılar için kullanılmaktadır. Maksimum alanı 10,5 metre² olan kapılarda kullanıma uygundur. Kapılar en çok 240 cm yüksekliğinde veya 440 cm genişliğinde olabilir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru’nun kurulumu kolaydır. Bluebus teknolojisine sahiptir. Aç – Dur – Kapat – fonksiyonlarını gerçekleştirebilir. 4 kademe hız ayarı yapılabilmektedir. Otomatik kapanma da yapabilmektedir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru’nun kayışlı sistemi bulunmaktadır. Kit üründür ve kit içerisinde 1 adet 2 kanallı kumanda çıkmaktadır. 1 adet 3 Metre konsolla berber gelmektedir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru saniyede 20 cm hıza sahiptir. günlük 50 kez açılma / kapanma gerçekleştirebilir. Motorun IP 40 sertifikası bulunmaktadır. Toplam ağırlığı 3,6 kg olan motor – 20 C derece ve + 50 C derece arasında çalışmaktadır.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Spin Garaj Kapısı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.


GÜNCELLEME –

Akıllı sistemleri kendi bünyesinde toplayarak geliştiren Nice olarak geleceğe yatırım yapan sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız . Sizler için gelişen teknolojinin son örneklerini ayaklarınıza kadar getiren firmamızın gurur kaynaklarından olan Seksiyonel garaj kapısı otomasyonlarını uzun yıllar kullanabileceksiniz . Nice Spin 21 seksiyonel garaj kapısı otomasyonu  10.5 metre kare lik kapılarınıza uygulanmaktadır . Uzman ekiplerimiz ile hızlı bir kurulum yapılır . Ayarlanabilir motor kafası ve ipli manuel mekanizması ile çalışmayı kendi elinize alabilirsiniz . Motor üzerindeki buton ile kumanda olmadan sistemi akfif edebilirisiniz . Fotosel bağlamak oldukça kolay olan Nice Spin 21’i sadece 2 kablo ile kontrol ünitesine bağlayabileceksiniz . Engel tanıma ve çalışma süresinin otomatik tanımlamasıyla ; motorun emilimini hareketi boyunca kontrol eder , kendi kendine flaşör lambası sayesinde oluşan bir olumsuzluğun bilgisini verebilir . Başlangıçta ve her açılma ve kapanma manevrasından sonra yavaşlama ve hızlanma motor tarafından ayarlanır ve kapı sağlığı üst düzeyde tutulur . Nice Spin 21 in flaşör lambası 21 W ampuldür . Olukça kullanışlı olan ve enerji tasarrufu sayesinde uzun yıllar problemsiz bir biçimde kullanacağınız Nice Spin 21 e çeşitli aksesuar seçeneklerinden dilediğiniz ile kullanabilirsiniz . Kit seksiyonel garaj kapılarınız için 3 metre konsol ve 1 kumanda alıcısının yanında 1 adet de kumandaya sahip olacaksınız . Flo2Re 2 kanallı kumanda ile yeni nesil sisteme geçebilir ve zarif şekli ile cebinizde taşırken rahat olacaksınız . Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır . Fiyat ve iskonto oranları için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz . 2 yıl garanti kapsamında bulunan Nice Spin 21 ürünümüzün montajını kendi ekiplerimiz yaptı ise aynı 2 yıl içerisinde teknik servis garantisi hizmeti vermekteyiz . Gönül rahatlığı ile kullanımıza sunulan ürünlerimizin hep arkasında durmaktayız ve haftanın 7 günü bizlere ulaşabileceğiniz numaralarımız iletişim sayfamızda mevcuttur .  Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .