Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

Nice Türkiye, Garaj Kapısı Motorları ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru,  24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Ortadan çekme seksiyonel kapılar için kullanılmaktadır. Maksimum alanı 10,5 metre² olan kapılarda kullanıma uygundur. Kapılar en çok 240 cm yüksekliğinde veya 440 cm genişliğinde olabilir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru’nun kurulumu kolaydır. Bluebus teknolojisine sahiptir. Aç – Dur – Kapat – fonksiyonlarını gerçekleştirebilir. 4 kademe hız ayarı yapılabilmektedir. Otomatik kapanma da yapabilmektedir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru’nun kayışlı sistemi bulunmaktadır. Kit üründür ve kit içerisinde 1 adet 2 kanallı kumanda çıkmaktadır. 1 adet 3 Metre konsolla berber gelmektedir.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru saniyede 20 cm hıza sahiptir. günlük 50 kez açılma / kapanma gerçekleştirebilir. Motorun IP 40 sertifikası bulunmaktadır. Toplam ağırlığı 3,6 kg olan motor – 20 C derece ve + 50 C derece arasında çalışmaktadır.

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru

Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Spin 21 Garaj Kapısı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Spin Garaj Kapısı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>