Nice Türkiye, Garaj Kapısı Motorları ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru’nun kayışlı sistemi bulunmaktadır. Kit üründür ve kit içerisinde 1 adet 2 kanallı kumanda çıkmaktadır. 1 adet 3 Metre konsol ve 1 metre de ek ile berber gelmektedir.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru,  24 volt DC akım ile çalışmaktadır. Ortadan çekme seksiyonel kapılar için kullanılmaktadır. Maksimum alanı 10,5 metre² olan kapılarda kullanıma uygundur. Kapılar en çok 340 cm yüksekliğinde veya 310 cm genişliğinde olabilir.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru saniyede 20 cm hıza sahiptir. günlük 50 kez açılma / kapanma gerçekleştirebilir. Motorun IP 40 sertifikası bulunmaktadır. Toplam ağırlığı 3,6 kg olan motor – 20 C derece ve + 50 C derece arasında çalışmaktadır.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru’nun kurulumu kolaydır. Bluebus teknolojisine sahiptir. Aç – Dur – Kapat – fonksiyonlarını gerçekleştirebilir. 4 kademe hız ayarı yapılabilmektedir. Otomatik kapanma da yapabilmektedir.

Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Spin 22 Garaj Kapısı Motoru Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Spin Garaj Kapısı Motoru Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.


GÜNCELLEME –

Nice Türkiye olarak konforlu bir hayatın keyfini süreceğinizin garantisini vermekteyiz  . Uuzun yıllar kullanımlarınıza sunulan otomasyon sistemlerinde dünya standartlarının en üst seviyesinde bulunan firmamızın müşterilerine yaşattığı kolaylık gurur kaynaklarımızdan birisi olmaktadır . Nice Spin 22 seksiyonel garaj kapısı otomasyonu  10.5 metre kare lik kapılarınıza uygulanmaktadır . Uzman ekiplerimiz önce keşif için alanınıza gelir ve detayları alır sonra kolayca kurulumunuz gerçekleşir . Ayarlanabilir motor kafası ve ipli manuel mekanizması bulunan Nice Spin 22 kullanımı oldukça basittir . Motor üzerindeki buton ile kumanda olmadan sistemi akfif edebilirisiniz . Fotosel bağlantılarını iki kablo ile kolayca yapabileceksiniz . Engel tanıma özelliği sayesinde güvenliği en üst seviyeye çıkartır  , kendi kendine flaşör lambası sayesinde oluşabilecek olumsuz durumların önüne geçerek sizlere haber verir . Başlama ve bitiş noktalarında ki hız ayarlarını sistem kendisi ayarlar ve kapınızın olası darbelerden oluşabilecek maddi kayıpların önüne geçebilirsiniz . Solemyo güneş enerjisi sistemine uyumlu olarak çalışabilmektedir .  Nice Spin 22 in flaşör lambası 21 W ampuldür . Enerji tasarrufu en üst seviye de olan  Nice Spin 22 e çeşitli aksesuar seçeneklerinden dilediğiniz ile kullanabilirsiniz . Kit seksiyonel garaj kapılarınız için 4 metre konsol (3+1) ve 1 kumanda alıcısının yanında 1 adet de kumandaya sahip olacaksınız . Verilen kumanda Flo2re modeli olup görünüşü oldukça zariftir . Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz iletişim sayfamızdan bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır . Fiyat ve iskonto oranları için satış temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz . 2 yıl garanti kapsamında bulunan Nice Spin 22 ürünümüzün montajını kendi ekiplerimiz yaptı ise aynı 2 yıl içerisinde teknik servis garantisi hizmeti vermekteyiz . Gönül rahatlığı ile kullanımıza sunulan ürünlerimizin hep arkasında durmaktayız ve haftanın 7 günü bizlere ulaşabileceğiniz numaralarımız iletişim sayfamızda mevcuttur .  Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .