Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Thor 1500 motor orta yoğunlukta kullanımlar için idealdir.  Nice Thor 1500 ‘ü 7 metre genişliğine kadar tüm kapılarda kullanabilirsiniz. Nice Thor 1500 Çok sık kullanılmasa da daha ağır taşıma kapasitesine ihtiyaç duyulan alanlar için özellikle tasarlanmıştır. Nice Yana Kayar Motor ailesi içerisinde önemli bir ihtiyacı uygun ve ekonomik olarak çözmek için üretilmiştir.

Nice Thor 1500 kontrol ünitesi ve kumanda alıcısı motorun üzerinde bulunmaktadır. Motor üzerindeki kontrol üniteleri ile beraber 12,5 kg ağırlığa sahiptir.

Nice Thor 1500 7 metre ve daha az uzunluktaki kapılarda kullanılması daha uygundur. Nice Thor 1500, 1500 kg ‘a kadar olan ağırlıkları rahatlıkla taşıyabilecek şekilde üretilmiştir.

Nice Thor 1500 220 volt AC akım ile çalışmaktadır. Sabit hızda çalışan motor 16 cm/saniyelik performansı bulunmaktadır.

Nice Thor Motoru diğer tüm Nice Kapı Motorları gibi, -20 ile +50 derece arasında çalışabilmektedir. Nice Thor 1500 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Thor 1500 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Thor Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME –

Nice Türkiye sizler için yana kayar kapı otomasyonları alanında sizlere hizmet vermekten gurur duymaktadır . Kapı otomasyon sistmeleri arasında bulunan Nice Thor 1500 yana kayar kapı motoru modeli ile zamanınızdan kâr yapabileceksiniz . Sergilediğimiz tutum olan zaman ve fiyat tasarrufu çalışmalarımız sizler için en iyiden en iyiye prensibimizin bir parçası olmaktadır . Otomasyon sistemlerimizin güvenliği ön plana alması değerli müşterilerimizin bizi tercih etmesinde ki en iyi sebepler arasında yer  almaktadır  . Nice Thor 1500 yana kayar kapı motoru nin bazı özellikleri arasında ; Kontrol ünitesi motorun üzerinde bulunmasıdır . Toplam ağırlığı 12,5 kilogram olan Nice Thor 1500  ‘ün kolayca montaıjını gerçekleştirip kullanıma hazır hale getirebilirsiniz. Yavaş başla ve yavaş dur özelliği sayesinde kapınıza hasar vermeden kapanıp açılma yapabilmektedir . Nice Thor 1500 ün en belirgin özellikleri arasında engel tanıma özelliği bulunmaktadır .  Kapılarınızın sağlıklı bir şekilde uzun ömürlü olması için geliştirilmiştir . Nice Thor 1500  Orta yoğunlukta ki kullanımlarınız için geliştirilmiştir . 7 metrelik kapılarınız için  Nice Thor 1500 saniyede 16 cm açılma yapabilmektedir . Maksimum 1500 kilo grama kadar olan yana kayar bahçe kapısı için montaj yapılabilmektedir . Maksimum kullanılabilecek kapı uzunluğu ise 7 metre olmaktadır . 220V AC akım ile çalışabilmektedir . 800 Newton gücü ile alanının en güçlü motorları arasında bulunmaktadır . Orta yoğunluğa uygun oluşu sebebi ile yazlık bölgelerde en çok tercih edilen yana kayar kapı motoru olan Nice Thor 1500 yana kayar kapı motoru saatte 20 kere açılma ve kapanma yapabilmektedir . Sizlerin geri, dönüşleri sayesimnde geliştirmekte olduğumuz diğer otomasyon sistemlerimiz hakkında öğrenmek istediğiniz herşeyi bize ulaşarak sorabilirsiniz . Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak satış ekiplerimizden fiyat teklifleri için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır , ve aynı 2 yıl içerisinde montajını biz yaptık isek teknik servis garantisi de vermekteyiz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu