Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Thor 1500 motor orta yoğunlukta kullanımlar için idealdir.  Nice Thor 1500 ‘ü 7 metre genişliğine kadar tüm kapılarda kullanabilirsiniz. Nice Thor 1500 Çok sık kullanılmasa da daha ağır taşıma kapasitesine ihtiyaç duyulan alanlar için özellikle tasarlanmıştır. Nice Yana Kayar Motor ailesi içerisinde önemli bir ihtiyacı uygun ve ekonomik olarak çözmek için üretilmiştir.

Nice Thor 1500 kontrol ünitesi ve kumanda alıcısı motorun üzerinde bulunmaktadır. Motor üzerindeki kontrol üniteleri ile beraber 12,5 kg ağırlığa sahiptir.

Nice Thor 1500 7 metre ve daha az uzunluktaki kapılarda kullanılması daha uygundur. Nice Thor 1500, 1500 kg ‘a kadar olan ağırlıkları rahatlıkla taşıyabilecek şekilde üretilmiştir.

Nice Thor 1500 220 volt AC akım ile çalışmaktadır. Sabit hızda çalışan motor 16 cm/saniyelik performansı bulunmaktadır.

Nice Thor Motoru diğer tüm Nice Kapı Motorları gibi, -20 ile +50 derece arasında çalışabilmektedir. Nice Thor 1500 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Thor 1500 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Thor Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.