Yana Kayar Kapılar için Nice Türkiye tarafından geliştirilmiş, ve yenilenmiştir.

Nice Thor 1551 motor orta yoğunlukta kullanımlar için idealdir. 10 metreye kadar uzunlukta kullanılabilmesi için motor gücü arttırılmıştır. Nice Thor 1551 Çok sık kullanılmasa da daha ağır taşıma kapasitesine ihtiyaç duyulan alanlar için özellikle tasarlanmıştır. Nice Yana Kayar Motor ailesi içerisinde önemli bir ihtiyacı uygun ve ekonomik olarak çözmek için üretilmiştir.

Nice Thor 1551, Thor ailesinin diğer temsilcisi olan Thor 1500‘e göre daha uzun kapılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Yine kontrol ünitesi ve kumanda alıcısı motorun üzerinde bulunmaktadır. Yavaş Yavaş durma özelliğine sahip olan Thor 1551 toplam 12,5 kg ağırlığa sahiptir.

Nice Thor 1551 220 volt AC akım ile çalışmaktadır. 1500 kg ağırlığa kadar hizmet verebilen Thor 1551 sabit hızda çalışır ve  motor 16 cm/saniyelik performans sunar. Diğer tüm Nice Kapı Motorları gibi Nice Thor 1551‘de -20 ile +50 derece arasında çalışabilmektedir. Nice Thor 1551 Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Thor 1551 Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Thor Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu