Nice Thor Yana Kayar Motor ailesi 7 – 10 metre uzunlukta bulunan kapılar için, orta sıklıkta hizmet vermek için uygundur.

Nice Thor ailesi 1500 kg a kadar olan ağırlıktaki kapılar için uygun ve rekabetçi çözümler sunar. Kontrol panelleri ve kumanda üniteleri motorun üzerinde yer almaktadır.

Nice Thor Motor modellerinin ağırlıkları 12,5 kg’dır. Nice Thor ailesinin mensupları hız ayarları yoktur ve sabit olarak 17cm/saniye hızında çalışırlar.

Her türlü iklim şartlarına karşı tüm Nice Motorlarında olduğu gibi dayanıklı olarak üretilmişlerdir. Nice Thor 230 volt / 50 Hz AC akımla çalışırlar. Emniyet fotoselleri yoktur fakat opsiyonel olarak takılabilirler.

Nice Thor modellerine ait motorlara (kapı sistemine) istediğiniz sayıda kumanda tanıtabilirsiniz. Motorların Yavaş Yavaş Dur özellikleri mevcuttur. Nice Thor Modelleri IP 44 sertifikasına sahiptir.

Nice Thor Ailesine ait modeller

  • Nice Thor 1500
  • Nice Thor 1551

Nice Thor Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Thor Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Thor Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.