Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Toona 4005 motor orta yoğunluk kullanımda Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Toona 4005 tek kanatta 300 cm genişliğe kadar olan kapılarda taşıma kapasitesi 300 kg iken kanat genişliği 200 cm ve altında 500 kg taşıma kapasitesine ulaşır. Ünitenin açılma yönünde switchleri vardır.

Nice Toona 4005 bir saat boyunca 58 kez açılıp kapanma performansına sahiptir. Saniyede 1,6 cm hareket hızına sahip olan kapı motorları 220 volt AC akım ile çalışmaktadır. Nice Toona 4005 zorlu iklim koşullarından başarılı ile geçer. -20 ile +50 C derece arasında çalışabilmektedir. Motor ağırlığı toplamda 6 kg dır.

Nice Toona 4005 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları A6F kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Otomatik kapanma ve süresini ayarlayabilme,
  • Kanatların bekleme sürelerini ayarlayabilme
  • Açma – kapatma yapabilme,
  • Fotosel, flaşör bağlayabilme,
  • Elektrikli kilit bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Toona 4005 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Toona 4005 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Toona Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME-

Nice Türkiye olarak bünyemizde geliştirmiş olduğumuz teknolojik donanımları sizlere akıllı sistemler olarak sunmaktayız . Otomasyon sistemlerinde öncü olan firmamızın dairesel bahçe kapılarında ki başarısını geri dönüşlerinizden anlamaktayız . Nice Toona 4005 dairesel bahçe kapısının sizlere getireceği rahatlığı ve konforu şimdiden hissedebilirsiniz . Aradığınız nitelikteki modellerin özgürce keyfiniz sürebilirsiniz . Nice Toona 4005 Dairesel bahçe kapımızın bazı göze çarpan özellikleri arasında , Kanat uzunluğu 3 metreye kadar olan kapılarınız için uygulanmaktadır . 220 V AC akım ile stabil olarak çalışabilmektedir . Nice Toona 4005 Dairesel bahçe kapısı orta yoğunluktaki alanlarınız için ideal olmaktadır . A60/A kontrol ünitesi ile birlikte kullanılır . Bu ünitenin size getireceği yenilikçi teknoloji arasında otomatik kapanma süresini ayarlayabilme , kanatların bekleme süresini ayarlayabilme , soketli kumanda alıcısı ,fotosel ve flaşör bağlayabilme , güç balans  , açma ve kapama ayarı yapabilme ,  elektrikli kilit bağlayabilme gibi akıllı teknolojiler ile birlikte entegre bir çalışma prensibine sahiptir . Tek motor halinde satışa sunulan Nice Toona 4005 açılma yönünde limit switch vardır . Nice Toona 4005 saniye de 16 cm lik bir açılma yapabilir . 1800 Nw luk güçlü yapısı sayesinde uzun yıllar problem çıkartmadan kullanabileceksiniz . -20 ila +50 derece arasında sıkıntı çıkarmadan çalışabilen Nice Toona 4005 saatte 58 kere açılım ve kapanım yapabilmektedir . IP 44 güvenlik sertifikası bulunan otomasyon sistemimizin ağırlığı 6 kilo gram dır . Alanında en hafif motor grupları arasında yer almaktadır . Kumanda tanıtma işlemlerini kontrol kartı üzerinden problemsiz bir biçimde halledebileceksiniz . Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz . Fiyat ve iskonto oranlarını öğrenmek için lütfen bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Aynı 2 yıl içerisin de montajını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize teknik servis garantisi vermekteyiz . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu