Nice Toona 4024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

Kanatlı KapıDairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Toona 4024 motor yoğun kullanımda Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Toona 4024 tek kanat genişliği maksimum 300 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için uygundur. Taşıma kapasitesi uzunluğa göre değişmektedir. 300 cm genişlikteki kanatları 300 kg a kadar genişliği 200 cm ve altında olan kanatları ise 500 kg a kadar taşıyabilir. Enkoderlidir.

Nice Toona 4024 çalışma performansı göz alıcıdır. Bir saatlik sürede 95 kez açılıp kapanma işlemi gerçekleştirebilir. Açılıp kapanma sırasında kanatların hızı sabittir ve saniyede 1,6 cm hareket edebilmektedir. Nice Toona 4024 motorları 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Toona 4024 IP 44 sertifika sahibi olduğu gibi zorlu iklim koşullarında başarılı bir şekilde çalışmak için üretilmiştir. Çalışma sıcaklıkları -20 ile +50 C derece arasındadır. Motor ağırlığı toplamda 6 kg dır.

Nice Toona 4024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC824H kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Otomatik arıza teşhis,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Toona 4024

Nice Toona 4024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Toona 4024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Toona Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

Nice-Turkiye-iletisim