Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Toona 4024 motor yoğun kullanımda Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Toona 4024 tek kanat genişliği maksimum 300 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için uygundur. Taşıma kapasitesi uzunluğa göre değişmektedir. 300 cm genişlikteki kanatları 300 kg a kadar genişliği 200 cm ve altında olan kanatları ise 500 kg a kadar taşıyabilir. Enkoderlidir.

Nice Toona 4024 çalışma performansı göz alıcıdır. Bir saatlik sürede 95 kez açılıp kapanma işlemi gerçekleştirebilir. Açılıp kapanma sırasında kanatların hızı sabittir ve saniyede 1,6 cm hareket edebilmektedir. Nice Toona 4024 motorları 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Toona 4024 IP 44 sertifika sahibi olduğu gibi zorlu iklim koşullarında başarılı bir şekilde çalışmak için üretilmiştir. Çalışma sıcaklıkları -20 ile +50 C derece arasındadır. Motor ağırlığı toplamda 6 kg dır.

Nice Toona 4024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC824H kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Otomatik arıza teşhis,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Toona 4024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Toona 4024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Toona Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME-

 

Otomasyon sistemlerinde öncü olan firmamızın Dairesel bahçe kapısı alanındaki çalışmalarını bünyemizde geliştirdiğimiz fikirler sayesinde sizler için en iyi hale getirmekteyiz . Son teknoloji ile donatılan ve ayaklarınıza kadar getirilip montajı gerçekleştirilen ürünlerimizi kullanmanız için tek tuşa basmanız yeterli olacaktır  . Nice Toona 4024 dairesel bahçe kapısının sizlere yaşatacağı kolaylığı deneyerek görebileceksiniz . Bu serimizi solemyo güneş enerjisi sistemi ile birlikte kullanabileceksiniz . Nice Toona 4024 Dairesel bahçe kapımızın bazı göze çarpan özellikleri arasında , Kanat uzunluğu 3 metreye kadar olan kapılarınız için idealdir . 24 V DC  akım ile  çalışabilmektedir . Nice Toona 4024 Dairesel bahçe kapısı yoğun kullanım alanlarınız için ideal olmaktadır . MC824H kontrol ünitesi ile birlikte uygulanır . MC824H Kontrol ünitesinin özelliklerinden göze çarpanlar şunlardır : Butonlar ile basit programlama yapabilir , açılma ve kapanma limitlerini kendi otomatik olarak belirleyebilir , dijital ekranından otomatik arıza teşhis yapabilir ve size söyleyebilir , açılış ve kapanışta yavaşlayarak kapıya gelecek hasarları engelleyebilir , akü bağlanabilirliği , engel tanıma özelliği sayesinde güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilir . Nice Toona 4024 Dairesel bahçe kapısı motoruna çeşitli aksesuar senekleri dahil edilmiştir . Nice Toona 4024 saniye de 16 cm lik bir açılma yapabilir . 1800 Nw luk gücü yanı sıra -20 ila +50 derece arasında sıkıntı çıkarmadan uzun yıllar çalışabilmektedir .  Nice Toona 4024 saatte 95 kere açılım ve kapanım yapabilmektedir . IP 44 güvenlik sertifikası bulunan otomasyon sistemimizin ağırlığı 6 kilo gram dır . Alanında en hafif motor grupları arasında yer almaktadır . Kumanda tanıtma işlemlerini kontrol kartı üzerinden problemsiz bir biçimde halledebileceksiniz . Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz . Fiyat ve iskonto oranlarını öğrenmek için lütfen bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Aynı 2 yıl içerisin de montajını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize teknik servis garantisi vermekteyiz . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu