Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Toona 5016 motor orta yoğunluk kullanımda Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için üretilmiştir. .

Nice Toona 5016 tek kanat genişliği 500 cm ye kadar olan kapılarda kullanılabilir. Taşıma kapasitesi 500 cm genişlikteki kanat için 200 kg dır. Açma ve kapatma yönlerinde limit switchler bulunmaktadır. Ayrıca kapı manuel olarak ta açılıp kapatılabilir.

Nice Toona 5016 çalışma kapasitesi saat başına 54 kezdir. Hareket hızı kanat uzunluğu arttırıldığı için bir miktar azaltılmıştır. Saniyede 1,3 cm ile açılıp kapanabilmektedir. 220 volt AC akım ile çalışabilen Nice Toona 5016 IP 44 sertifikasına sahiptir ve -20 ile +50 C derece arasında çalışma özelliği ile zorlu iklimlere karşı başarılı bir sınav verebilmektedir.

Motor ağırlığı toplamda 7 kg dır.

Nice Toona 5016 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları A6F kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Otomatik kapanma ve süresini ayarlayabilme,
  • Kanatların bekleme sürelerini ayarlayabilme
  • Açma – kapatma yapabilme,
  • Fotosel, flaşör bağlayabilme,
  • Güç ayarı yapabilme
  • Elektrikli kilit bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Toona 5016 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Toona 5016 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Toona Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME-

 

Nice Türkiye nin sizlere getirmiş olduğu yenilikçi fikirlerin teknoloji ile buluşmasından olan ve otomasyon sistemlerini bir çatı altına toplamaktan gurur duyan firmamızın tek amacı sizlerin daha rahat bir hayat sürmesi olmaktadır . Firmamızın  Dairesel bahçe kapılarında ki başarısını sizlere borçlu olduğunu rahatça söyleyebiliriz . Nice Toona 5016 dairesel bahçe kapısının sizlere getireceği konforlu yaşamın keyfini sürebilirsiniz . Size en uygun olan otomasyon sistemini bulacağınıza emin olabilirsiniz . Nice Toona 5016 Dairesel bahçe kapımızın bazı göze çarpan özellikleri arasında , Kanat uzunluğu 5 metreye kadar olan kapılarınız için idealdir . 220 V AC akım ile  çalışabilmektedir . Nice Toona 5016 Dairesel bahçe kapısı orta yoğunluktaki alanlarınız için ideal olmaktadır . A60/A kontrol ünitesi ile birlikte uygulanır . A60/A Kontrol ünitesinin özelliklerinden göze çarpanlar şunlardır : otomatik kapanma süresini ayarlayabilme , kanatların bekleme süresini ayarlayabilme , soketli kumanda alıcısı , fotosel ve flaşör bağlayabilme , güç balans  , açma ve kapama ayarı yapabilme ,  elektrikli kilit bağlayabilme . Bu gibi özellikler gelişen teknolojinin yansımalarıdır .  Tek motor halinde satışa sunulan Nice Toona 5016 açılma ve kapanma yönünde limit switch vardır . Nice Toona 5016 saniye de 16 cm lik bir açılma yapabilir . 1800 Nw luk güçlü yapısı ile uzun yıllar kullanımlarınıza sunulmaktadır . -20 ila +50 derece arasında sıkıntı çıkarmadan çalışabilen Nice Toona 5016 saatte 54 kere açılım ve kapanım yapabilmektedir . IP 44 güvenlik sertifikası bulunan otomasyon sistemimizin ağırlığı 7 kilo gram dır . Alanında en hafif motor grupları arasında yer almaktadır . Kumanda tanıtma işlemlerini kontrol kartı üzerinden problemsiz bir biçimde halledebileceksiniz . Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz . Fiyat ve iskonto oranlarını öğrenmek için lütfen bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Aynı 2 yıl içerisin de montajını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize teknik servis garantisi vermekteyiz . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .