Nice Toona 5024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

Kanatlı KapıDairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Toona 5024 motor yoğun kullanıma uygun şekilde Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Toona 5024 uzun kanatlı kapılar için idealdir. Kanat genişliği maksimum 500 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için idealdir. 500 cm uzunluğunda bir kanat için maksimum 200 kg taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Enkoderlidir.

Nice Toona 5024 çalışma performansı gayet tatmin edicidir. Saatlik çalışma performansı 95 kez açılıp kapanmasına olanak vermektedir. Kanat hızları açılıp kapanma sırasında sabittir. Saniyede 1,6 cm hareket kabiliyetine sahip motorlar 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Toona 5024, Nice ürünlerinde standart hale getirilmiş olan iklim şartlarına karşın dayanıklı olma özelliğini taşır. IP 44 sertifika sahibine sahip motorlar -20 ile +50 C derece arasında sorun çıkartmadan çalışabilmektedir. Motor ağırlığı toplamda 7 kg dır.

Nice Toona 5024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC824H kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Otomatik arıza teşhis,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Toona 5024

Nice Toona 5024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Toona 5024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Toona Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.