Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Toona 5024 motor yoğun kullanıma uygun şekilde Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Toona 5024 uzun kanatlı kapılar için idealdir. Kanat genişliği maksimum 500 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için idealdir. 500 cm uzunluğunda bir kanat için maksimum 200 kg taşıma kapasitesi bulunmaktadır. Enkoderlidir.

Nice Toona 5024 çalışma performansı gayet tatmin edicidir. Saatlik çalışma performansı 95 kez açılıp kapanmasına olanak vermektedir. Kanat hızları açılıp kapanma sırasında sabittir. Saniyede 1,6 cm hareket kabiliyetine sahip motorlar 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Toona 5024, Nice ürünlerinde standart hale getirilmiş olan iklim şartlarına karşın dayanıklı olma özelliğini taşır. IP 44 sertifika sahibine sahip motorlar -20 ile +50 C derece arasında sorun çıkartmadan çalışabilmektedir. Motor ağırlığı toplamda 7 kg dır.

Nice Toona 5024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC824H kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Otomatik arıza teşhis,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Toona 5024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Toona 5024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Toona Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME-

 

Nice Türkiye olarak Çeşitli araştırmalarımız neticesinde üretmiş olduğumuz otomasyon sistemlerine akıllı sistemleride dahil etmemiz sizlerin bizi tercih etmesindeki en büyük rollerden birisi olmaktadır . Son teknoloji ile donatılan ve ayaklarınıza kadar getirilip montajı gerçekleştirilen ürünlerimizi kullanmanız için tek bir hareket etmeniz yeterli olacak ve hayatınızı kolaylaştıracaksınız . Nice Toona 5024 dairesel bahçe kapısının sizlere yaşatacağı kolaylığı görmek için firmamıza gelebilirsiniz . Güneş enerjisinin katmış olduğu etkiyi kendi üretimimiz olan Solemyo sistemine de dilerseniz sahip olabilirsiniz . Nice Toona 5024 Dairesel bahçe kapımızın bazı göze çarpan özellikleri arasında , Kanat uzunluğu 5 metreye kadar olan kapılarınıza uygulanır . 24 V DC  akım ile  çalışabilmektedir . Nice Toona 5024 Dairesel bahçe kapısı yoğun kullanım a uygundur . MC824H kontrol ünitesi ile birlikte uygulanır . MC824H Kontrol ünitesinin özellikleri arasında : Butonlar ile basit programlama yapabilir , açılma ve kapanma limitlerini kendi otomatik olarak belirleyebilir , dijital ekranından otomatik arıza teşhis yapabilir ve size söyleyebilir , açılış ve kapanışta yavaşlama yaparak kapı güvenliğini sağlayabilir , harici akü bağlayabilirsiniz , engel tanıma özelliği sayesinde güvenliğinizi en üst seviyeye çıkarabilir . Nice Toona 5024 Dairesel bahçe kapısı motoruna çeşitli aksesuar senekleri dahil edilmiştir . Nice Toona 5024 saniye de 16 cm lik bir açılma yapabilir . 1800 Nw luk gücü yanı sıra -20 ila +50 derece arasında sıkıntı çıkarmadan uzun yıllar çalışabilmektedir .  Nice Toona 5024 saatte 95 kere açılım ve kapanım yapabilmektedir . IP 44 güvenlik sertifikası bulunan otomasyon sistemimizin ağırlığı 7 kilo gram dır . Alanında en hafif motor grupları arasında yer almaktadır . Kumanda tanıtma işlemlerini kontrol kartı üzerinden problemsiz bir biçimde halledebileceksiniz .

 

Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz . Fiyat ve iskonto oranlarını öğrenmek için lütfen bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Aynı 2 yıl içerisin de montajını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize teknik servis garantisi vermekteyiz . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu