Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Toona 7024 motor yoğun kullanım şartlarına göre Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Toona 7024 hayli uzun kanatlı kapılar için uygundur. Nice Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar içerisinde en uzun kanat taşıma performansına sahiptir. Bunun yanında en yüksek taşıma kapasitesine de sahiptir.

Kanat genişliği maksimum 700 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için 700 kg a kadar taşıma kapasitesi bulunurken 300 cm uzunluktaki bir kanatta bu ağırlık 1700 kg ‘a kadar çıkmaktadır. Enkoderlidir ve endüstriyel kullanıma son derece uygundur.

Nice Toona 7024 çalışma performansı açısından da göz kamaştırıcı değerlere sahiptir. Saatlik çalışma performansı 41 kez açılıp kapanmasına olanak vermektedir. Açılıp kapanma hızı sabit olan Nice Toona 7024 saniyede 1,3 cm hareket kabiliyetine sahip tir. Motorlar 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Toona 7024 Solemyo, Opera ve Bluebus sistemleri ile kullanılabilmektedir.

Nice Toona 7024, -20 ile +50 C derece arasında çalışabilmektedirler. Motorlar toplam 15 kg ağırlığa sahiptir.

Nice Toona 7024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC824H kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Otomatik arıza teşhis,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Toona 7024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Toona 7024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Toona Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME –

 

Nice Türkiye nin son zamanlardaki yükselişi ile getirdiği olumlu sonuçların sizlere de yansıdığını ve gelişen akıllı teknolojinin en güzel örneklerinden birisi olan otomasyon sistemlerindeki öncü tavrı ile rakiplerini geride bıraktığını biliyormuydunuz ?  . Konforlu bir hayat sürmek için zamanınızdan tasarruf ederek cebinizide düşünen firmamızın üretmiş olduğu alanının en güçlü dairesel kapı motoru olan  Nice Toona 7024 dairesel bahçe kapısının sizlere yaşatacağı kolaylığı görmek için firmamıza gelebilirsiniz . Güneş enerjisinin katmış olduğu etkiyi kendi üretimimiz olan Solemyo sistemine de dilerseniz sahip olabilirsiniz . Nice Toona 7024 Dairesel bahçe kapımızın bazı göze çarpan özellikleri arasında , Kanat uzunluğu 7 metreye kadar olan kapılarınıza uygulanır . 24 V DC  akım ile  çalışabilmektedir ve enkoderli sistemi vardır . Nice Toona 7024 Dairesel bahçe kapısı yoğun kullanım a uygundur . MC824H kontrol ünitesi ile birlikte uygulanır . MC824H Kontrol ünitesinin özellikleri arasında : Butonlar ile basit programlama yapabilir , açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirler , dijital ekranından otomatik arıza teşhis yapar , açılış ve kapanışta yavaşlama yaparak kapı güvenliğini sağlar , harici akü bağlayabilirsiniz , engel tanıma özelliği vardır . Nice Toona 7024 Dairesel bahçe kapısı motoruna çeşitli aksesuar senekleri ile daha da geliştirebilirsiniz . Nice Toona 7024 saniye de 13 cm lik bir açılma yapabilir . 2700 Nw luk gücü yanı sıra -20 ila +50 derece arasında sıkıntı çıkarmadan uzun yıllar çalışabilmektedir .  Nice Toona 7024 saatte 41 kere açılım ve kapanım yapabilmektedir . IP 44 güvenlik sertifikası bulunan otomasyon sistemimizin ağırlığı 7 kilo gram dır . Alanında en hafif motor grupları arasında yer almaktadır . Kumanda tanıtma işlemlerini kontrol kartı üzerinden problemsiz bir biçimde halledebileceksiniz . Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz . Fiyat ve iskonto oranlarını öğrenmek için lütfen bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Aynı 2 yıl içerisin de montajını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize teknik servis garantisi vermekteyiz . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu