Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Walky 1024 orta yoğunlukta çalışan kapılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Soleymo, Opera, Bluebus teknolojileri ile uyumlu olan Nice Walky 1024‘ün ayrıca engel tanıma özelliği mevcuttur.

Nice Walky 1024 tek kanat genişliği maksimum 180 cm olan kapılarda kullanılabilir. 180 cm kanatlarda taşıma kapasitesi 100 kg dır.

Nice Walky 1024 ‘te 4 kademe zaman ayarı ile kapı hızı ayarlanabilir durumdadır. Kapı hızı 1,5 ile 2,2 rpm arasında değişmektedir. Açılırken ve kapanırken yavaşlama özelliği mevcuttur. Bir saatlik çalışma zamanı içerisinde 50 kez açılıp kapanabilir.

Nice Walky 1024, 24 V DC ile çalışmaktadır. -20 ile +50 C derece arasında çalışabilen motorlar toplam 4,8 kg ağırlığa sahiptir.

Nice Walky 1024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Walky 1024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Walky Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELEME –

Nice otomasyon sistemlerinin sizlere kazandırmış olduğu zamanınızın yanı sıra diğer markalara nazaran kaliteden ödün vermeden cebinizin de rahatlayacağını söyleyebiliriz . Tamamen sizlerin rahatı için devamlı çalışan personellerimiz sayesinde her zaman gülümseyeceksiniz  . Müşteri memnuniyetini ön planda tutarken güvenlik önlemlerini her geçen gün artırmaktayız . Dairesel kapı otomasyonları arasınnda bulunan Nice Walky 1024 dairesel kapı motoru ile zamanınızı daha verimli kullanabileceksiniz .  Nice Walky 1024 dairesel kapı motoru Kanat uzunluğu 1,8 metreye kadar olan kapılarınız için ideal olup 24 V DC lik akım ile çalışmaktadır . Yoğun  kullanımlarınız için uygundur . Olumsuz elektriksel olaylar sebebi ile mağdur kalmamanız adına geliştirmiş olduğumuz solemyo güneş enerjisi sistemi ile rahatça kullanıma devam edebileceksiniz  . Nice Walky 1024 dairesel kapı motorunun bazı özellikleri arasında : Opera ve bluebus teknolojisi ile uyumlu bir biçimde çalışabilmektedir . Butonlar ile basitçe programlama yapabilirsiniz . Açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleyebilir . Açılış ve kapanışında yavaşlama yapar ve kapı güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartır . Harici akü bağlayabilirsiniz . Engel tanıma özelliği sayesinde sizlerin güvenliğini de üst seviyeye çıkartır . Bu özellik sayesinde arada sıkışan her hangi canlı veya cansız bir varlığı farkettiğinde ters yöne itiş gerçekleştirebilir . Satışa sunulan  Nice Walky 1024  dairesel kapı motoru na sahip olduğunuzda 2 adet kumanda , fotosel ve flaşör ile birlikte çeşitli aksesuarlara da sahip olabilirsiniz  . 120 Newtonluk gücü yanı sıra saatte 50 kere açılma ve kapanma yapabilir .  Nice Walky 1024 dairesel kapı motoru nun  ağırlığı 4,8 kilo gram dır . Hızı 1.5 – 2.2 Rpm arasında değişiklik göstermektedir . IP 44 güvenlik sertifikalarına sahiptir . Nice Walky 1024 dairesel kapı motoru -20 ila +50 derece arasında sorunsuz çalışabilmektedir . Daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için müşteri temsilcilerimizle görüşme yapabilir firmamızı ziyaret edebilirsiniz . Bize ulaşmak için iletişim sayfamızdan yararlanabilirsiniz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu