Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Walky 2024 motorları orta yoğunlukta çalışan kapılarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Çift kanat için iki adet Nice Walky 2014 kullanılan bir çözümdür.

Engel Tanıma Özelliği bulunan Nice Walky 2024 ayrıca Bluebus, Soleymo, Opera gibi teknolojilere de uyumludur. Harici akü bağlantısı yapılabilmektedir.

Nice Walky 2024 ‘ün tek kanat için, maksimum kanat uzunluğu 180 cm ile sınırlandırılmıştır. 180 cm genişliklerde maksimum olarak 100 kg ağırlık taşıma kapasitesi vardır.

Nice Walky 2024 4 kademe zaman ayarına sahiptir. Böylece kapı hızı ayarlanabilmektedir. Kapı hızı minimum 1,5 rpm ve maksimum 2,2 rpm dir. Saatte 44 kez açılıp kapanabilen Walky 2024 -20 ile +50 C derece arasında çalışabilen motorlar toplam 4,8 kg + 4,3 kg ağırlığa sahiptir.

Nice Walky 2024, ü oluşturan motorlardan birisi Walky 1024C modeli, 230 volt AC diğer Walky 1024 modeli ise 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Walky 2024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Walky 2024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Walky Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME –

Nice Türkiye olarak çalışmalarımıza otomasyon sistemlerinde ki öncü tavrımız sayesinde sizler için gelştirdiğimiz motorları ülkemiz şartlarına uygun hale getirmekteyiz . Zaman ve cebinize yönelik tassaruflu tutumumuz sayesinde en çok tercih edilen marka olmaktayız  . Çalışanlarımız sayesinde başardığımız bu yüksek mevki sizlerin suratındaki tebessüm ile birleşip daha da ileriye gitmemize olanak sağlamaktadır  .  Dairesel kapı otomasyonları arasınnda bulunan Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru ile konforlu bir hayat sürebileceksiniz .  Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru Kanat uzunluğu 1,8 metreye kadar olan kapılarınız için ideal olup 24 V DC lik akım ile çalışmaktadır . Yoğun  kullanımlarınız için uygundur . Elektrik arızaları nedeni ile mağdur kalmamanız adına geliştirdiğimiz solemyo güneş enerjisi sitemi ile kullanıma rahatça devam edebileceksiniz  . Nice Walky 2024 dairesel kapı motorunun bazı özellikleri arasında : Opera ve bluebus teknolojisi ile uyumlu bir biçimde çalışabilmektedir . Dijital ekranda butonlarla kolayca programlama yapabileceksiniz . Açılma ve kapanma limitlerini kendisi otomatik olarak belirleyebilir . Açılış ve kapanışında yavaşlama yapar ve kapı güvenliğinizi en üst seviyeye çıkartır . Akü bağlayabilirsiniz . Engel tanıma özelliği sayesinde sizlerin güvenliğini de üst seviyeye çıkartır . Arada kalan araç yada kişi olmaksızın ayırt eden ve ters yöne itiş gerçekleştirip güvenliği sağlamaktadır . Satışa sunulan  Nice Walky 2024  dairesel kapı motoru na sahip olduğunuzda 2 adet kumanda , fotosel ve flaşör ile birlikte çeşitli aksesuarlara da sahip olabilirsiniz  . 120 Newtonluk gücü yanı sıra saatte 50 kere açılma ve kapanma yapabilir .  Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru nun  ağırlığı 4,3 kilo gram dır . Hızı 1.5 – 2.2 Rpm arasında değişiklik göstermektedir . IP 44 güvenlik sertifikalarına sahiptir . Nice Walky 2024 dairesel kapı motoru -20 ila +50 derece arasında sorunsuz çalışabilmektedir . Daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için müşteri temsilcilerimizle görüşme yapabilir firmamızı ziyaret edebilirsiniz . Bize ulaşmak için iletişim sayfamızdan yararlanabilirsiniz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu