Nice Wingo 2024 ( kit ) Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Wingo 2024 motor yoğun kullanım şartlarına uygun Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Wingo 2024 kanat genişliği maksimum 200 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için 200 kg a kadar taşıma kapasitesine sahiptir ve kit olarak satılır.

Nice Wingo 2024 çalışma performansı açısından iyi değerlere sahiptir. Bir saat içerisinde 30 kez açılıp kapanma performansına sahiptir. Kanat açılma – kapanma hızı ise saniyede 1,8 cm dir. Motor 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Wingo 2024 yavaş başlama ve yavaş dur özelliklerine sahiptir. -20 ile +50 C derece arasında çalışabilen motorlar toplam 17 kg ağırlığa sahiptir.

Nice Wingo 2024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC424 kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Wingo 2024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Wingo 2024 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Wingo Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME –

Hayatınızı kolaylaştıracak otomasyon sistemlerinde ki öncü firmamız Nice Türkiye ile sizde konforlu bir hayat sürebileceksiniz . Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak AR-Ge çalışmalarımıza yön verdiğimiz için geri dönüşlere de o kadar güler yüzle bakıyoruz . Dairesel kapı otomasyonları arasınnda bulunan Nice Wingo 2024 dairesel kapı motoru ile zamanınızı biraz da olsa kıymetlendirebileceksiniz .  Nice Wingo 2024 dairesel kapı motoru Kanat uzunluğu 2 metreye olan kapılarınız için ideal olup 24 V DC lik akım ile kolayca çalışabilecektir . Yoğun  kullanımlarınız için geliştirilmiştir . Olası elektrik arızaları sebebi ile mağdur kalmamanız için geliştirdiğimiz solemyo güneş enerjisi sistemi ile entegte olarak çalışabilir . MC824H kontrol ünitesi  Nice Wingo 2024 dairesel kapı motoru na dahil edilmiştir . Bu kontrol ünitesinin bazı özellikleri arasında : Butonlar ile basit bir biçimde programlama , Açılma ve kapanma limitlerini kendisi otomatik bir biçimde belirleme , açılış ve kapanışta yavaşlayarak kapı güvenliğini sağlama , harici akü bağlayabilme ve güvenlik önlemlerinden biris olan engel tanıma özelliği sayesinde arada sıkışmaları engelleyecek bir akıllı sistem geliştirilmiştir . Kit halinde satışa sunulan  Nice Wingo 2024 dairesel kapı motoru na sahip olduğunuzda 2 adet kumanda , fotosel ve flaşör ile birlikte çeşitli aksesuarlara da sahip olabilirsiniz . Enkoderli yapısı sayesinde güvenlik önlemleri artırılmıştır . 1500 Newtonluk gücü yanı sıra saatte 30 kere açılma ve kapanma yapabilmesi en güzel özelliklerinden birisi olmaktadır .  Nice Wingo 2024 dairesel kapı motoru nun net ağırlığı 17 kilo gram dır . Saniyede 18 cm lik bir açılma yapabilir . IP 44 güvenlik sertifikalarına sahiptir . Nice Wingo 2024 dairesel kapı motoru -20 ila +50 derece arasında sorunsuz çalışabilmektedir . Daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için müşteri temsilcilerimizle görüşme yapabilir firmamızı ziyaret edebilirsiniz . Bize ulaşmak için iletişim sayfamızdan yararlanabilirsiniz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu