Nice Wingo 3524 ( kit ) Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Wingo 3524 yoğun kullanım şartlarına uygun Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Wingo 3524 kanat genişliği maksimum 350 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için uygundur. Farklı uzunluktaki kanatlar için farklı taşıma kapasitesine sahiptir. 100 cm ye kadar genişlikteki kapılar için 500 kg taşıma kapasitesi sunarken bu rakam 350 cm de ise 200 kg dır.

Nice Wingo 3524 kit olarak satılmaktadır. Kanat açma kapatma hızı sabittir. Bu değer 1,6 cm/saniyedir. Çalışma performansı açısından oldukça tatmin edici değerlere sahiptir. Bir saat içerisinde 30 kez açılıp kapanabilmektedir. 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Wingo 3524 -20 ile +50 C derece arasında çalışabilen motorlar toplam 18 kg ağırlığa sahiptir. Opsiyonel olarak akü bağlanabilir.

Nice Wingo 3524 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC424 kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Wingo 3524 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Wingo 3524 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Wingo Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME –

Nice Türkiye olarak her geçen gün yenilenen teknoloji ile doğru orantılı bir biçimde çalışmalarımıza yön vermekteyiz . Mutlak suretle sizlerin güvenliğini en üst düzeyde tutarken zamanınızı ve cebinizi düşünerek hareket etmekteyiz  . Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutarak AR-Ge çalışmalarımıza yön veriyoruz . Dairesel kapı otomasyonları arasınnda bulunan Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru ile konforlu hayatın keyfini sürebileceksininiz .  Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru Kanat uzunluğu 3,5 metreye olan kapılarınız için ideal olup 24 V DC lik akım ile kolayca çalışabilecektir . Yoğun  kullanımlarınız için geliştirilmiştir . Elektrik kesintileri yada olumsuz hava koşullarında oluşabilecek elektrik arızaları için geliştirdiğimiz solemyo güneş enerjisi sistemi ile entegte olarak çalışabilir . MC824H kontrol ünitesi  Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru na dahil edilmiştir . Bu kontrol ünitesinin bazı özellikleri arasında : Butonlar ile basit bir biçimde programlama , Açılma ve kapanma limitlerini kendisi otomatik bir biçimde belirleme , açılış ve kapanışta yavaşlayarak kapı güvenliğini sağlama , harici akü bağlayabilme ve güvenlik önlemlerinden biris olan engel tanıma özelliği sayesinde canlı veya cansız ne olursa olsun arada sıkışan cisimleri görerek ters yöne itiş gerçekleştirebilir ve olası kazaların önüne geçebilir . Kit halinde satışa sunulan  Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru na sahip olduğunuzda 2 adet kumanda , fotosel ve flaşör ile birlikte çeşitli aksesuarlara da sahip olabilirsiniz . Enkoder özelliği getirilmiştir . 1500 Newtonluk gücü yanı sıra saatte 30 kere açılma ve kapanma yapabilir .  Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru nun  ağırlığı 18 kilo gram dır . Saniyede 16 cm lik bir açılma yapabilir . IP 44 güvenlik sertifikalarına sahiptir . Nice Wingo 3524 dairesel kapı motoru -20 ila +50 derece arasında sorunsuz çalışabilmektedir . Daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için müşteri temsilcilerimizle görüşme yapabilir firmamızı ziyaret edebilirsiniz . Bize ulaşmak için iletişim sayfamızdan yararlanabilirsiniz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu