Nice Wingo 3524 ( kit ) Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

Kanatlı KapıDairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Wingo 3524 yoğun kullanım şartlarına uygun Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Wingo 3524 kanat genişliği maksimum 350 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için uygundur. Farklı uzunluktaki kanatlar için farklı taşıma kapasitesine sahiptir. 100 cm ye kadar genişlikteki kapılar için 500 kg taşıma kapasitesi sunarken bu rakam 350 cm de ise 200 kg dır.

Nice Wingo 3524 kit olarak satılmaktadır. Kanat açma kapatma hızı sabittir. Bu değer 1,6 cm/saniyedir. Çalışma performansı açısından oldukça tatmin edici değerlere sahiptir. Bir saat içerisinde 30 kez açılıp kapanabilmektedir. 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice Wingo 3524 -20 ile +50 C derece arasında çalışabilen motorlar toplam 18 kg ağırlığa sahiptir. Opsiyonel olarak akü bağlanabilir.

Nice Wingo 3524 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC424 kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Wingo 3524

Nice Wingo 3524 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Wingo 3524 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Wingo Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.