Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motoru

Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice X-Metrokit 2124 motor yoğun kullanımda Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice X-Metrokit 2124 tek kanat genişliği maksimum 230 cm genişliğe kadar olan kapı kanatları için uygundur. Taşıma kapasitesi uzunluğa göre değişmektedir. 230 cm genişlikteki kanatları 250 kg a kadar, genişliği 150 cm ve altında olan kanatları ise 400 kg a kadar taşıyabilir. Enkoderlidir.

Nice X-Metrokit 2124 çalışma performansı oldukça tatmin edicidir. Bir saatlik sürede 60 kez açılıp kapanma işlemi gerçekleştirebilir. Açılıp kapanma sırasında kanatların hızı sabittir ve 1,25 rpm çalışma hızı bulunmaktadır. Nice X-Metrokit 2124 motorları 24 V DC ile çalışmaktadır.

Nice X-Metrokit 2124 IP 67 sertifika sahibi olduğu gibi zorlu iklim koşullarında başarılı bir şekilde çalışmak için üretilmiştir. Çalışma sıcaklıkları -20 ile +50 C derece arasındadır. Motor ağırlığı toplamda 6 kg dır.

Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları MC824H kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Butonlar ile basit programlama,
  • Açılma – kapanma limitlerini kendisi belirleme,
  • Otomatik arıza teşhis,
  • Durma zamanını belirleme
  • Açılışta ve kapanışta yavaşlama,
  • Engel tanıma özelliği,
  • Akü bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice X-Metrokit 2124 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice X-Metrokit Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME –

Türkiye ‘ de otomasyon sistemleri pazarında ilk sırada olan Nice markasının sizlere getirmiş olduğu fırsatlardan yararlanabilir  ve zamandan tassaruf ederken aynı cebinizide düşünebilirsiniz . Her zaman müşterilerinin yanında olan firmamızı dilediğiniz zaman ziyaret edebilir ve kafanızda oluşan problemlere cevap bulabilirsiniz . Dairesel kapı motor grupları arasında kendisini göstermeyen gizli yapısı ile özellikle tercih edilen Nice X-Metro 2124 ile bahçe kapılarınızın zarif görüntüsüne hiç bir biçimde ekleme yapılmadan yere gömülerek montajı gerçekleştirilir . Kanat uızunluğu maksimum 2.8 metreye kadar olan gömme tip kapılarda uygulanır . Nice X-Metro 2124 24 V DC lik akım ile çalışma prensibine sahiptir . Yoğun kullanımlarınız için geliştirilmiştir . Özel sistem olarak geliştirilen solemyo güneş enerjisi sistemine uygun olup elektrik arızalarında durma yapmadan mağduriyeti önlemektedir . MC824H kontrol ünitesi ile birlikte montaj yapılmaktadır . Bu kontrol ünitesinde ki bazı özellikler : Butonları ile kolayca programlama yapabilirsiniz , açılma ve kapanma limitlerini ootmatik olarak belirleyebilir ve kısa bir sürede kullanıma başlayabilirsiniz . Açılış ve kapanışta yavaşlama özelliği sayesinde kapıya gelebilecek hasarların önüne geçebilir , Engel tanıma sistemi sayesinde ise olası kazaların önüne geçebilir . Bu özellik arada sıkışmaları algıladığı taktirde geri itiş gerçekleştirerek kapanmayı engellemektedir . Harici akü bağlayabilirsiniz . Kit olarak satışa sunulan Nice X-Metro 2124 enkoderli gömme tip kapı motorudur . Sadece 6 kilogram olan motorun montajı oldukça basittir . Nice X-Metro 2124 -20 ile +50 derece arasında kusursuzca çalışabilmektedir . Nice X-Metro 2124 IP 67 koruma sınıfına dahil edilmiştir . Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz lütfen bizimle iletişime geçiniz . Fiyat teklifleri almak ve çeşitli iskonto oranlarından yararlanmak için lütfen iletişim sayfamızdan bize ulaşın . Ürünümüz 2 yıl garantilidir . Montajını biz gerçekleştirdik isek aynı 2 yıl içerisinde teknik servis garantisi hizmeti de vermekteyiz . Nice X-Metro 2124 satın alımlarınızda  çeşitli aksesuar seçeneklerine de sahip olabilirsiniz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu