Otomatik kapı sistemleri içerisinde en çok tercih edilen ürünlerden biri olan sürgülü kapı motoru, geniş bir alanda kullanılan raylı kapı sistemlerden biridir. Zamandan tasarruf sağlayan sürgülü kapı motorları, müşterilerimize uzun ömürlü kullanım imkânı sunmaktadır. Başta bahçe, garaj kapısı gibi yaşam alanlarında tercih edilen motor sistemleri, güvenliğiniz esas alınarak tasarlanmıştır.

1999 yılından bu yana, sektörünün önemli temsilcilerinden olan Yay Otomasyon olarak, siz değerli müşterilerimize dünyanın en çok kullanılan markalarından biri olan NICE kapı motoru sistemlerini sunmaktadır. Arzu ettiğiniz alanlarda, kısa sürede monte edilen sürgülü kapı motorlarını, garantili hizmet koşullarıyla, firmamız üzerinden temin edebilirisiniz.

Başarılı bir AR-GE çalışmasının ürünü olan sürgülü kapı motorlarıyla çok daha hızlı açılıp kapanma özelliklerine kavuşabilirsiniz. Kolay kullanım ve programla özelliğine sahip olan sürgülü kapı motoru sistemimiz, aynı zamanda engelleri, canlı hareketlerini fark etme ve yön değiştirme özellikleriyle emniyetinizi garanti altına almaktadır. YAY otomasyon kalitesini tercih eden tüm müşterilerimize satış ve sarış sonrası 7/24 destek hizmeti verilmektedir.

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu