Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Hyppo 7005 motor orta yoğunluk kullanımda Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır.

Nice Hyppo 7005 tek kanatta 300 cm genişliğe kadar olan kapılarda taşıma kapasitesi 400 kg iken kanat genişliği 200 cm ve altında 800 kg taşıma kapasitesine ulaşır.

Nice Hyppo 7005 % 30 çalışma sürekliliğine sahiptir. IP 43 sertifikası bulunur. Kanat açılma – kapanma hızı 1,7 rpm olan kapı motorları 220 volt AC akım ile çalışmaktadır. Nice Hyppo 7005 zorlu iklim koşullarından başarılı ile geçer. -20 ile +50 C derece arasında çalışabilmektedir. Motor ağırlığı toplamda 13 kg dır.

Nice Hyppo 7005 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları A6F kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Otomatik kapanma ve süresini ayarlayabilme,
  • Kanatların bekleme sürelerini ayarlayabilme
  • Açma – kapatma yapabilme,
  • Fotosel, flaşör bağlayabilme,
  • Elektrikli kilit bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Hyppo 7005 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Hyppo 7005 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Hyppo Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.

 


GÜNCELLEME-

Dünya çapında ses getiren otomasyon sistemlerini Türkiye şartlarına uygun hale getirerek satışa çıkaran Nice Türkiye ile konforlu hayatın keyfini sürebilirsiniz . Mağdur bırakmayan sistemi devamlı arkanızda bulunan firmamız ile hiç bir zaman olumsuz koşullarda olmayacaksınız . Dairesel kapı motorları arasında kendine yer edinen Nice HYPPO 7005 modelimizi zarif görüntüsü ile  göze hoş gelen yapısı sayesinde mutlu olabilirsiniz .  Nice HYPPO 7005 dairesel kapı motorumuz kanat uzunluğu en fazla 3 metreye kadar olan kapılarınız için uygun olmaktadır . 220 V AC akım ile çalışma prensibine sahiptir .  Nice HYPPO 7005 Orta yoğunluktaki dairesel kapılarınız için uygun olmaktadır . Genellikle yazlık bölgeler ve hususi alanlarda tercih edilmektedir . En büyük özelliklerinden birisi olan açılmada ve kapanmada kolay kurulum sağlayan limit swithch leri bulunmaktadır . Kendisi için imal edilen A/60 Kontrol ünitesi ile birlikte kurulumu gerçekleştirilmektedir . Bu kontrol ünitesi ; Otomatik kapanma süresini ayarlayabilir , Kanatların bekleme sürelerini ayarlayabilir , Soketli kumanda alıcısı ve kapanma ayarı yapabilir , elektrikli kilit bağlayabilirsiniz .  Nice HYPPO 7005 tek motor halinde satışa sunulmaktadır . Ağırlığı 13 kilogram dır . Nice HYPPO 7005 dairesel kapı motorumuz -20 ile +50 derece arasında kusursuz bir biçimde çalışabilmektedir . IP 20 koruma sınıfına dahil edilmiştir . Saatte 30 kere açılım ve kapanım yapabilmektedir . Her zaman sizlerin yanında olduğumuzu ve olası olumsuz durumlarda bir telefon etmeniz yeterli olacaktır . Firmamızın güvencesi altındasınız . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Ve aynı 2 yıl içerisinde montajını biz yaptık isek teknik servis garanti hizmetini de vermekteyiz . Daha detaylı bilgi almak ve fiyat teklifleri için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu