Kanatlı Kapı – Dairesel Kapılar da kullanılmak üzere Nice Türkiye tarafından geliştirilmiştir.

Nice Hyppo 7100 motor orta yoğunluk kullanımda Kanatlı Kapılar – Dairesel Kapılar için tasarlanmıştır. Katlanabilir kapılarda kullanıma uygundur.

Nice Hyppo 7005′da IP 20 sertifikası bulunur. Kapı motorları % 30 çalışma sürekliliğine sahiptir. Kanat açılma – kapanma hızı 1,7 rpm olan kapı motorları 220 volt AC akım ile çalışmaktadır. Nice Hyppo 7005 zorlu iklim koşullarından başarılı ile geçer. -20 ile +50 C derece arasında çalışabilmektedir. Motor ağırlığı toplamda 13 kg dır.

Nice Hyppo 7100 tek kanatta 150 cm genişliğe kadar olan kapılarda taşıma kapasitesi 150 kg iken kanat genişliği 100 cm ve altında 200 kg taşıma kapasitesine ulaşır.

Nice Hyppo 7005 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları A6F kontrol ünitesi ile çalışır.

  • Otomatik kapanma ve süresini ayarlayabilme,
  • Kanatların bekleme sürelerini ayarlayabilme
  • Açma – kapatma yapabilme,
  • Fotosel, flaşör bağlayabilme,
  • Elektrikli kilit bağlayabilme

özelliklerine sahiptir.

Nice Hyppo 7100 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Motoru hakkında daha fazla bilgi almak, Nice Hyppo 7100 Kanatlı Kapı – Dairesel Kapı Motorları Fiyat Teklifi istemek için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız satış yanında Nice Hyppo Teknik Servis hizmeti de vermektedir. Dilerseniz aşağıda bulunan numaralardan bize ulaşabilir veya qr kodu akıllı telefonunuz ile taratarak Nice Türkiye Servisi ‘ni rehberinize kolayca ekleyebilirsiniz.

Nice ürünleri için tamir, bakım, onarım gibi hizmetlerimiz 7/24 verilmektedir.


GÜNCELLEME-

Hayatınızı kolaylaştıran otomasyon sistemlerini üreten firmamız olan Nice ile birlikte gelecek teknoloji yi yakalamak sizlerin elinde . Akıllı ev sistemlerinin yanı sıra dış otomasyonlarda öncü olan ve dünya çapındaki başarısını sizlere borçlu olan firmamızın gurur kaynaklarından birisi olan akordiyon sistemi ile çalışan kapılarınızı otomatikleştiren motor modelimiz olan HYPPO 7100 ile konforlu bir hayat sürebileceksiniz . Elektro mekanik motor olan Nice HYPPO 7100 teleskopik kola sahiptir . Açılmada ve kapanmada limit switch bulunmaktadır . Özellikle zarar görmemesi için katı metal mekaniği ile birlikte sağlam , galvanizli teleskopik kola sahiptir . 230 V AC akım ile çalışan Nice HYPPO 7100 akordiyon kapı motoru 400 newtonluk torku sayesinde güçlü bir yapıya sahiptir . -20 ile +50 derece arasında ülkemiz şartlarına en uygun otomasyon sistemleri içerisinde bulunmaktadır . Çektiği akım 1.2 amper olmakla beraber 1.7 Rpm hıza sahiptir . Saatte 30 kere açılım ve kapanım yapabilen Nice  HYPPO 7100 ün ağırlığı yanlızca 13 kilo gramdır . IP 20 koruma sınıfına dahil edilen motorun güvenliği ile yaşantınıza devam edebileceksiniz . Maksimum kapı ağırlığı 200 kilogram ve uzunluğu 1.5 metrelik akordiyon kapılarınız için ideal olmaktadır . Nice  HYPPO 7100 manuel mekanizması üzerinde bulunduğundan kolayca kontrol edebileceksiniz . Kompakt darbeye dayanıklı özel geliştirilmiş oval kenarları sayesinde yıpranma payı en aza indirgenmiştir . Uzun yıllar problemsiz bir biçimde kullanmak sizlerin elinde olacaktır . Daha detaylı teknik bilgi almak isterseniz iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirsiniz . Fiyat ve sizlere özel indirim oranlarınızı  öğrenmek için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır . Aynı 2 yıl içerisin de montajını gerçekleştirdiğimiz ürünlerimize teknik servis garantisi vermekteyiz . Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .