Nice Türkiye nin otomasyon sistemleri alanındaki başarısının sırrı kolay ve hızlı monaj olmuştur . Güvenliği nedeni ile en çok tercih edilen markalar arasında yer almaktadır . Nice O-Wiew ile BUS T4 , opera sistemine uygun olan kontrol ünitelerini programlamak için kullanılan programlama cihazıdır .

O-View direk olarak kontrol ünitesi üzerine bağlanabilmektedir . Cihazımızı kullanarak kontrol ünitesi üzerinden normalde yapılamayan ayarları yapabilirsiniz . Basit programlama modu karışık programlama şemalarına ihtiyaç duymadan kolayca yapılır . O-view bağlandığı cihazı direk olarak tanımaktadır .

Ekranında motorun konumu ve diğer gelişmiş ayarları görebilirsiniz . BUS T4 özelliği sayesinde aynı anda birden fazla cihazı bağlayıp tek bir kontrol noktasından kontrol edebilirsiniz . Motorn üzerinde bağlı tutmak şartı ile kontrol ünitesinde senaryolar oluşturabilirsiniz . Örnek olarak açılma ve kapanma komutlarını istenilen zamanlarda verebilirsiniz . Başkalarının kontrol ünitesinin kurcalamaması için kontrol ünitesine şifre verebilirsinzi .

O-view taşınabilir bir cihaz olması vasıtası ile hem bakım hemde programlama esnasında rahatlıkla kullanılabilir . Daha detaylı bilgi almak ve satış ekiplerimiz ile görüşmek için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu