Yaşam kalitenizi artıracak çalışmalar yapan Nice markasının sizler için geliştirdiği  Hızlı seri dairesel kapı motorları arasında bulunan Wingo 3524 HS modeli ile zamandan tasarruf ederken güvenliği de elden bırakmayacaksınız  . Her zaman sizler için düşünülen en iyi ve uygun şartları oluşturan   ekiplerimizce en uygun ve doğru kararları almaktayız.

Otomasyon sistemlerini ayaklarınıza kadar getirmekteyiz . Nice Wingo 3524 HS modelimizin hızının yanı sıra güvenliği ön plana alması değerli müşterilerimizin bizi tercihlerindeki en büyük nedenlerden birisidir . Nice Wingo 3524 HS nin bazı özellikleri arasında ;  MC824H Kontrol ünitesi ile kullanılmaktadır . Özellikleri arasında butonlar ile basit programlama , açılma ve kapanma limitlerini kendisi belirleme , akü bağlayabilme ,  Yavaş başla ve yavaş dur özelliği sayesinde kapınıza hasar vermeden kapanıp açılma yapabilmektedir . Engel tanıma sayesinde olası sıkışma anlarında en kötü kazaların bile olma durumunu hesaplayıp bunlara engel olması gibi son derece önemli bir özelliğe sahiptir .

Kendi fotoseli ve flaşörü dışında hiç bir marka  model ile çalışmamaktadır . Bazı güvenlik önlemlerinden birisi olmaktadır . Bu sayede olası kazaların önüne geçebilirsiniz . Yoğun kullanıma uygun olan bu otomasyon sistemimiz 3 metrelik kapılarınız için uygulanır Wingo 3524 HS  ile 90 derecelik kapının açılma süresi yaklaşık 10 saniyedir . Tek motor olarak satışa sunulan modelimiz enkoderlidir .  24 VDC lik motora sahiptir . 1500 Newton gücü ile alanının en güçlü motorları arasında yer almaktadır . Yoğun kullanıma uygun oluşu sebebi ile en çok tercih edilen dairesel kapı motorlarından birisi olan Nice Wingo 3524 HS saatte ortalama 30 kere açılabilmektedir .

Yaşam kalitenizi yükseltecek olan ve zamanınızı size kazandıran otomasyon sistemlerini üreten firmamız sayesinde yüzünüz her zaman gülecek . Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak satış ekiplerimizden fiyat teklifleri için lütfen iletişim sayfamızdan bizlere ulaşın . Ürünlerimiz 2 yıl garanti kapsamında bulunmaktadır , ve aynı 2 yıl içerisinde montajını biz yaptık isek teknik servis garantisi de vermekteyiz . Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz .

stanford.edu princeton.edu cornell.edu berkeley.edu harvard.edu utexas.edu osu.edu asu.edu ucdavis.edu rutgers.edu